Агроспільнота вважає висунуті Тарасу Висоцькому обвинувачення завчасними

Аграрні асоціації всіх напрямків діяльності підтримують першого заступника міністра АПК Тараса Висоцького, звернувшись відповідним листом до НАБУ.

Провідні громадські об’єднання АПК України висловлюють свою підтримку першому заступнику Міністра аграрної політики та продовольства України Тарасу Миколайовичу Висоцькому та вважають неприпустимим появу недоведених звинувачень в час, коли український агросектор особливо потребує захисту на міжнародній арені та підтримки світових лідерів в продовженні експорту вітчизняної сільськогосподарської продукції. Відповідний лист-звернення аграрії адресували Національному антикорупційному бюро України.

24 серпня 2023 року була оприлюднена інформація НАБУ про підозру Тарасу Висоцькому, першому заступнику Міністра аграрної політики та продовольства України, у вчиненні кримінального правопорушення, що полягає в умисному використанні службового становища з метою одержання неправомірної вигоди для юридичної особи всупереч інтересам держави.

Високо оцінюючи діяльність правоохоронних органів по боротьбі з корупцією, хочемо висловити впевненість, що в даному випадку може бути допущена прикра помилка. Агроспільнота вважає висунуті Тарасу Висоцькому обвинувачення завчасними, а його рішення такими, що були прийняті в інтересах Держави та суспільства.

Саме завдяки професійним діям Тараса Висоцького з управління та координації діяльності галузі вдалося уникнути перебоїв з постачання продовольства та забезпечити продовольчу безпеку регіонів, які потребували негайної допомоги продуктами харчування в умовах повномасштабного вторгнення.

Переконливо просимо керівництво правоохоронних органів, у першу чергу Національне антикорупційне бюро України, врахувати думку провідних громадських об’єднань АПК та об’єктивно розглянути всі матеріали справи, обставини, факти і зробити правильні висновки стосовно одного з найпорядніших і найпрофесійніших урядовців.

Лист підпісали: Всеукраїнська Аграрна Рада, АСОЦІАЦІЯ ВИРОБНИКІВ МОЛОКА, Асоціація «Свинарі України», Борошномели України, Український клуб аграрного бізнесу, Аграрний союз України, Українська аграрна конфедерація, ВАП – Всеукраїнська асоціація пекарів, Об’єднання “Укрхлібпром”, Спілка молочних підприємств України, Національна асоціація молочників України “Укрмолпром”, Національна асоціація цукровиків України “Укрцукор”, Асоціація українських виробників “Морозиво і заморожені продукти”, Асоціація “М’ясної Галузі”, Насіннєва асоціація України, Співтовариство виробників і споживачів бобових України, Ukrainian Berries Association та UIFSA.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry