ALFA Smart Agro розповість, як збільшити рентабельність агробізнесу на конференції «День агронома: прибуткова агрономія»

У Києві 5-6 лютого пройде конференція «День агронома: прибуткова агрономія». Цей захід традиційно збирає повні зали, адже тут обговорюють найактуальніші питання агробізнесу, а серед спікерів – вчені та топ-менеджери ведучих компаній галузі, які з радістю діляться своїм досвідом і знаннями.

Цього року офіційним партнером конференції вперше виступить український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив ALFA Smart Agro. Слоган, з яким компанія розпочала сезон 2020 року, – «Код вашого прибутку» – перегукується з основною темою конференції «День агронома: прибуткова агрономія». Саме про це буде говорити Сергій Кнечунас, канд. с-г. наук, директор Департаменту досліджень і розробки ALFA Smart Agro:

«Сьогодні агровиробники працюють у таких економічних умовах, коли недостатньо думати лише про те, як зупинити поширення грибних інфекцій або викорінити стійкі бур’яни на полях. Обираючи той чи інший продукт для захисту рослин, вони змушені також враховувати, чи буде застосування цього препарату економічно вигідним і як воно вплине на рентабельність бізнесу в цілому. ALFA Smart Agro як виробник розуміє потреби аграріїв і враховує це при створенні інноваційних продуктів для захисту рослин. Про нові розробки компанії я розповім на конференції».

Доповідь «Інноваційні продукти ALFA Smart Agro для вирішення актуальних проблем агровиробників» заплановано на перший день конференції (5 лютого 2020 р. о 13:30). В першу чергу, тема буде цікавою власникам і агрономам великих і середніх фермерських господарств, а також дистриб’юторам. Сергій Кнечунас розповість про новинки ALFA Smart Agro, які тільки вийдуть на ринок у 2020 році. Ці продукти відрізняються широким вікном застосування, більшим спектром дії, а тому є ефективнішими в умовах сучасного клімату.

Приєднуйтесь до участі в конференції «День агронома: прибуткова агрономія», яка пройде 5-6 лютого за адресою: м Київ, просп. Перемоги 84, NIVKI-HALL.

Довідка: ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. У портфелі компанії 71 продукт, в тому числі 9 мікродобрив. Велика кількість препаратів, створених вченими ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції компанії відбуваються відповідно до світових стандартів ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001. За результатами 2019 року 10,8 млн га в Україні були захищені препаратами компанії. Протруйниками ALFA Smart Agro було оброблено 24% насіння озимої пшениці.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби компанії “ALFA Smart Agro”

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry