Аміак, що закуплений компанією Агроторггруп у агенції АРМА вже продається на ринку

Перші поставки вже відбулись вони здійснюються з ОПЗ, завод постачає залізницею в цистернах-ізотермах.

За неперевіреною інформацію від самих аграріїв, ціна на аміак коливались від 53 до 55 тис грн/т., вірогідно, без доставки. Не зважаючи на всі перепони, Агротрггруп все ж таки почали самі реалізовувати добриво, а не продали комусь із великих  операторів всю партію.

За попереднім опитуванням компаній, які вносять аміак Агенцією Інфоіндустрія, відомо, що аміаку в цьому році внесли дуже мало через нестачу продукту. Відомо, що заводи Ostchem аміак на продаж не відвантажували, більшість товару йшло на Сумихімпром та ДЗМУ. За оцінками Інфоіндустрії, загальний попит агросектору на осіннє внесення аміаку перевищував до масштабної війни 90 тис. тонн.

Тож можливості для трейдерів відкрились, тим більше, що ринкова ціна на аміак вища за 65 тис. грн/т, СРТ. Період внесення аміаку почався ще в вересні, сприятливі погодні умови дозволять збільшити вікно внесення до середини листопада, тобто на місяць. Це говорить, що й 10 тис. тонн аміаку може бути мало, але цього річ попит на всі добрива на стільки низький, що важко буде знайти того, кому за такою ціною ще потрібен азот.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry