BASF приєднався до “Агро-Варти”

Агро-Варта – це програма, спрямована на збирання та подальшу утилізацію використаної тари з-під пестицидів. До програми, крім BASF, приєдналися ЄБА (Європейська Бізнес Асоціація) та інші компанії.

Першим кроком на шляху досягнення мети став запуск електронної платформи. З її допомогою кожний аграрій може залишити запит на безоплатний забір використаної тари.

Сьогодні 91% каністр з-під ЗЗР не передається на утилізацію належним чином, отже, забруднює довкілля. Тому “Агро-Варт” є важливою ініціативою, але складною. Недостатньо лише забезпечувати вивіз тари, необхідно також підготувати інформаційні матеріали та пройти інші кроки, щоб сформувати культуру правильного поводження з тарою з-під ЗЗР.

З іншого ж боку, програма не передбачає забір каністр з-під пестицидів, які вироблені компаніями, що не входять до “Агро-Варти”. Тому сільгоспвиробники можуть розраховувати лише на здачу та утилізацію тари від: ТОВ «БАСФ Т.О.В», ТОВ «АДАМА УКРАЇНА», ТОВ «БАЙЄР», ТОВ «ФМС УКРАЇНА», ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА», ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН», ТОВ «СИНГЕНТА», ТОВ «ЮПЛ УКРАЇНА».

Інфоіндустрія на основі матеріалів Прес-служби Basf.

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry