Бразилія створює власний калійний проект Autazes

Бразилія третій за масштабами світовий ринок калію хлористого після Індії та Китаю.

В 2023 році свою частку в імпорті в цю країну збільшили Росія, Канада та Йорданія, натомість Білорусь та Німеччина втратили свої позиції. Якщо Білорусь активно підкорює дисконтом в 100 дол. США/т Китай, то Німеччина зорієнтувалась на ринку ЄС, звідки вийшли білоруські і частково російські постачальники. Цікаво, що в 2023 році в Бразилії дуже потужним постачальником калію став Узбекистан.

Натомість, Бразилія не відмовляється від власних калійних проектів. Brazil Potash отримала зелене світло на початок будівництва калійного проекту Autazes у тропічних лісах Амазонки.

Розробник повідомив, що Brazil Potash отримав ліцензію на будівництво шахти від Державного інституту захисту навколишнього середовища Amazon через свою 100% бразильську дочірню компанію Potassio do Brasil.

Схвалення відкладалося роками, оскільки компанія працювала над тим, щоб отримати згоду та участь корінних народів Мураї, які заперечували проти вторгнення ділянки на землі предків.

Отримавши схвалення Mura, проект може рухатися вперед; починаючи з укладання контрактів на проведення поверхневих робіт і будівництво стовбурів.

Проект оцінюється в 2,6 мільярда доларів США в штаті Амазонас; з пропонованими шахтами та переробними потужностями, розташованими в 75 милях на південний схід від столиці штату Манаус.

Очікується, що реалізація проекту триватиме чотири роки та створить 10 000 прямих і непрямих робочих місць.

Незважаючи на те, що Brazil Potash є одним із найбільших у світі нетто-експортерів сільськогосподарської продукції, країна імпортує 94% свого MOP із шахт, розташованих на відстані 20 000 кілометрів зазначає Міністерство розвитку промисловості та зовнішньої торгівлі Бразилії. Бразилія хоче скоротити цю відстань і також витрати на калійні добрива.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry