Компанія Case IH презентувала нову пневматичну сівалку

Сівалка Case IH Precision Disk 500DS дозволяє за один прохід здійснювати висів та вносити добрива для отримання максимального потенційного врожаю. Про це повідомляє hayandforage.com. Нова розробка має на меті збільшити продуктивність та економію. Адже польові умови змінюються, вікна для посіву можуть різко зменшуватися, а ринки раптово давати стрибки.«В цій пневматичній сівалці Precision Disk 500DS були об’єднані висів та внесення добрив, що дозволить виробникам ефективно максимізувати урожай, незалежно від польових умов. Виробники мають звернути увагу на цю пневматичну сівалку, якщо вони прагнуть більшої точності, універсальності та продуктивності», — говорить менеджер з маркетингу висіваючого обладнання Case IH Трент Новосад.

Щоб допомогти виробникам висівати більші площі у вузьке вікно посіву, пневматична сівалка Precision Disk 500DS забезпечує правильне розташування насінини та добрива за один прохід. Вона дозволяє вносити добриво за 5 см від насінини, звідки рослини можуть легко поглинати поживні речовини.

Новий ніж Precision Placement Knif за один прохід розміщує насінину на 2,5 см вище і 2,5 см вбік від добрива. Таке розділення забезпечує кращий доступ насінини до добрива, у аналогів конкурентів ця відстань на 7,6 см більша. Завдяки такому розміщенню добриво знаходиться за насіниною в кореневій зоні, що забезпечує кращий доступ до поживних речовин, зменшуючи їхні втрати. Таке поєднання в цій пневматичній сівалці також дозволить уникнути ризику пошкодження дорогого насіння та збільшити ефективність виробництва.

Precision Placement Knife виготовлений за принципами Agronomic Design. Він розміщує насінину точно і закриває борозну окремим землерийним інструментом, приєднаним до агрегату. Нові більші копіюючі колеса 45,7 см забезпечують краще очищення диску для запобігання розкидання землі. Це колесо розташоване ззаду, ближче до ножа Precision Placement Knife, для кращого контролю глибини під час висіву та внесення добрив.

Precision Placement Knife виконаний з унікального справу з посиленим твердосплавним краєм, він забезпечує безкомпромісну міцність та більший термін служби. В цій конструкції використовується нове увігнуте ущільнююче колесо з візерунком. Воно збирає вологий ґрунт, викинутий з борозни і розміщує знову над насіниною для відмінного проростання.

Пневматична сівалка має два ряди і копіює рельєф більш точно, ніж інші глибші моделі з трьома рядами. Навісний брус 18,2 м з шириною міжряддя 25 см пневматичної сівалки Precision Disk 500DS важить менше, ніж аналоги конкурентів такого ж розміру. Менша вага означає менше ущільнення, менше тягове зусилля та більше потужності для високих швидкостей і більшої норми висіву. Ефективна робота на більшій швидкості дозволяє виконати більше роботи за один день.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry