ChemChina і Sinochem об’єднують свій сільськогосподарський бізнес у нову холдингову компанію – Syngenta Group Co.

ADAMA, Syngenta та Sinochem, що входять до складу новоствореної групи, за останній рік досягли значних успіхів у співпраці, приносячи значні прибутки за рахунок перехресних продажів та вигоду від закупівель та операційних заощаджень . Формування групи сприятиме вирівнюванню між компаніями та використовуватиметься для визначених можливостей створення та синергії.

ADAMA стає членом новоствореного об’єднаня за рахунок внеску акцій, якими ChemChina в даний час володіє в ADAMA. Таким чином, кінцевий контрольний акціонер не змінюється. ADAMA продовжуватиме мати штаб-квартиру в Ізраїлі та залишатиметься у продажу на Шеньчженській біржі, а також зберігатиме свою унікальну марку та позиціонування.

Чен Ліхтенштейн, президент та генеральний директор ADAMA, буде фінансовим директором Syngenta Group, відповідатиме також за стратегію та інтеграцію.

Френк Нін, голова ChemChina та Sinochem, буде головою нової групи. Після завершення передачі акцій ADAMA до Групи, Чень Ліхтенштейн, як очікується, залишиться в раді директорів ADAMA, а до нього приєднається Ерік Фірвальд, генеральний директор нової групи, який замінить Ян Сінцяна на посаді голови. Ігнасіо Домінгуес, в даний момент CCO ADAMA, повинен бути призначений президентом і генеральним директором ADAMA.

Авірам Лахав, фінансовий директор ADAMA, призначений заступником генерального директора ADAMA та генеральним директором ADAMA Agricultural Solutions, поряд з його нинішніми ролями. Шаул Фрідленд, в даний час співкомісійний директор компанії ADAMA, буде єдиним центральним директором компанії ADAMA, який буде вести комерційну діяльність компанії у всьому світі. Джо Крокоска і надалі буде керівником відділу глобальних операцій.

Очікується, що ці призначення будуть формалізовані та набудуть чинності протягом першого кварталу.

Президент і генеральний директор ADAMA Чен Ліхтенштейн заявив: “ADAMA ніколи не була сильнішою. Наші фантастичні люди створили чудову компанію з чіткою стратегією та напрямком, здатною постійно рости і впевнено орієнтуватися в бурхливих морях, які бачила наша галузь за останні кілька років. Зараз я переходжу до цікавої, але складної ролі в Syngenta Group, і я з нетерпінням чекаю, коли я зможу перенести свої здібності та досвід. Впевнений, що Ігнасіо продовжить вести Компанію до подальшого зростання та досягнень, і бажаю йому, Авірам, Шаулу та Джо, а також усім в ADAMA, величезних успіхів у майбутньому ».

Ігнасіо Домінгуес, призначений на посаду генерального директора ADAMA, прокоментував: “Я радий вести з колегами цю дивовижну компанію. Будучи на підприємстві протягом 20 років і частиною його керівництва та виконавчого комітету більше десяти років, я з нетерпінням чекаю продовження його сильного імпульсу та стратегічного спрямування. Ми орієнтовані на вислуховувати та обслуговувати наших клієнтів у всьому світі, одночасно шукаючи нові можливості для співпраці у всій групі. Разом з людьми ADAMA, із їхньою пристрастю та відданістю, я впевнений, що ми будемо рухати нашу компанію вперед до все більшої висоти ».

Інфоіндустрія за матеріалами компанії “ADAMA”

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry