08.09.2023
Компанія продовжує впроваджувати нові технології на виробництві високоякісного насіння бренду Pioneer®
Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience збільшила кількість гібридів передового насіння кукурудзи бренду Pioneer®, які вирощуються на виробничих полях насіннєвого комплексу Corteva в Полтавській області. Цьогоріч в Україні буде вироблено 24 гібриди насіння, що на 9 гібридів більше, ніж у попередньому році.
В портфель насіння кукурудзи українського виробництва в 2024 році, зокрема, входитимуть популярні серед українських фермерів гібриди лінійки Pioneer® Optimum ® AQUAmax ®. Також команда насіннєвого комплексу розпочала в цьому році вирощувати гібриди кукурудзи, популярні на ринках Європейського Союзу, адже довгостроковою стратегією виробництва в Україні є нарощення частки експорту в ЄС. В 2022 році Corteva вже збільшила обсяги експорту в ЄС в 16 разів, зміцнюючи експортний потенціал України. Розвиток експорту насіння, як і розвиток виробництва закладені в спільній декларації, яку у жовтні 2022 року Corteva уклала з Міністерством аграрної політики та продовольства України про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.
Щоб забезпечити фермерів насінням сучасної генетики Pioneer®, агрономи Corteva продовжують цього року впроваджувати інновації на полях. Понад 80% посівів насіння зростає на полях, які працюють під зрошенням, і цього року зросла доля під крапельним зрошенням, яке дозволяє ефективно зберігати вологу, забезпечуючи нею кожну конкретну рослину. Продовжує впроваджуватися технологія StripTill для збереження ґрунтової вологи та запобігання ерозії – в 2023 році таким чином оброблено близько 15% всіх виробничих посівів. Точне землеробство впроваджено на більше ніж 80% виробничих площ. Впроваджено систему диференційної густоти посівів. Щоб покращити забезпечення насіння азотом, цьогоріч приблизно третина виробничих посівів вирощуються з використанням інгібітора нітрифікації N–Лок™ Mакс, який підвищує ефективність внесення азотних добрив, збільшуючи рівень доступного азоту у прикореневій зоні.
Фермери, які вирощують посівний матеріал для виробничого комплексу, підтримують постійне впровадження інновацій на полях. «Зараз найактуальніший час впроваджувати нові технології, оптимізуючи використання ресурсів та можливостей. Кожен сам має розрахувати свої потреби. І я дуже радий, що наші партнери з Corteva допомагають визначити необхідні операції, консультують нас», – впевнений Олег Бикін, заступник директора з насінництва компанії «Біотех», який співпрацює з компанією більше п’яти років та вирощує насіння на понад 100 га. «Агрономи Corteva постійно впроваджують нові технології, роблять все, щоб виробництво було надсучасним. У нас цього року оновлювали метеостанцію, яка спостерігає за всіма факторами, що впливають на посіви, та завдяки якій коригується робота зрошувальної системи», – говорить Геннадій Головін, директор ТОВ НВП «Інтерагросервіс», який вирощує насіннєвий матеріал вже протягом 10 років.
«Вже протягом десяти років роботи насіннєвого комплексу Corteva в Україні ми робимо все для того, щоб забезпечити фермерів насінням високої якості українського виробництва. Щорічно ми впроваджуємо інновації, вводимо в наш портфель нові гібриди, які допомагають фермерам максимізувати результати. Ми віримо в Україну і її майбутнє і працюємо заради нашого призначення – збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Ми переконані, що виробництво насіння в Україні має велике майбутнє і Corteva прагне бути тут лідером», – говорить Олексій Турчинов, керівник з виробництва в Україні Corteva Agriscience.
В червні 2023 році виробничий насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Полтавській області відзначив своє десятиріччя роботи із забезпечення фермерів насінням передової генетики Pioneer® українського виробництва. У насіннєвий комплекс, офіційно відкритий у червні 2013 року, було інвестовано понад 56 мільйонів доларів США. Його річна потужність складає приблизно 500 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи та 250 тис. посівних одиниць насіння соняшнику.
Інфоіндустрія
Пов’язані теми: