Цукрозаводи України розпочинають підготовку до нового сезону

Попри закінчення переробного циклу, життя на ТОВ «Старокостянтинівцукор» не завмерло, адже розпочалася планова модернізація виробничих потужностей задля підвищення ефективності роботи підприємства. Про це повідомила компанія на своїй Фейсбук-сторінці.Зокрема, під час міжсезоння-2020 у Старокостянтинові робитимуть наголос на підвищенні енергоефективності завдяки оновленню випарної станції. Окрім ремонту діючого устаткування, планується додати новий випарний апарат плівкового типу. Наразі його проект вже розроблено, а виготовить агрегат вітчизняне підприємство.

В «A’SPIK GROUP» інформують, що завдяки модернізації на ТЕЦ планують зменшити виробництво пари, адже нове обладнання компенсуватиме ці втрати. Таким чином для твердопаливних котлів теплоелектроцентралі знадобиться менше вугілля, яке наразі імпортують з Польщі.

Більше того, новий апарат дозволить не лише заощадити енергоресурси, а й покращить технологічний процес виробництва цукру, що безумовно підвищить якість кінцевого продукту, оскільки саме на випарній станції з бурякового соку “варять” сироп, який згодом трансформують на “біле золото”.

«Цукровий завод — це складний та багатофункціональний організм, у житті якого кожен структурний підрозділ відіграє важливу роль, а дрібниць не існує. Тому, аби підтримувати усі його системи в оптимальному стані, потрібні постійний розвиток, модернізація та увага. Якщо ж не працювати над зменшенням витрат виробництва та оновленням техніки, можна втратити конкурентоспроможність, а потім — і завод разом із робочими місцями для краян. Власне, багато українських цукрових заводів спіткала саме така доля, а торік на теренах держави зупинилися 9 цукроварень», — розповідає генеральний директор групи компаній «A’SPIK GROUP» Олександр Співак.

Саме тому, пояснює він, на підприємствах корпорації робота “кипить” не лише під час виробничого сезону, а і після його завершення, адже тільки такі процеси створюють підстави для гарних результатів у прийдешньому. Крім того, оновлення виробничих потужностей дозволяє зберігати робочі місця для членів колективу в час міжсезоння, а відтак і підтримувати на належному рівні наповнення бюджетів усіх рівнів.

В «A’SPIK GROUP» додають, що модернізація випарної станції триватиме 4-5 місяців, а оновлення виробничих потужностей заплановане також і в інших відділеннях заводу.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry