Фермери південних регіонів України будуть використовувати AgriAnalytika

За організаційної підтримки департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, участі Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» разом з проектом італійської компанії SSCU AgriAnalytika  у Миколаєві відбулося безкоштовне навчання фермерів Миколаївської, Кіровоградської, Одеської та Херсонської областей щодо використання інноваційного онлайн продукту AgriAnalytika направленого на  підвищення конкурентоспроможності аграрного бізнесу та забезпечення покращення доступу аграріїв до фінансово-кредитних ресурсів.Навчання відкрила директор департаменту агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації Олена Піскун. В своєму виступі вона наголосила на важливості проведення такого заходу. В області більше 3 тисяч фермерських господарств і тільки незначна їх частина обізнана як правильно планувати та аналізувати роботу підприємства, що таке бізнес-план. Оволодіння цими знаннями надасть новий поштовх розвитку фермерського руху на Миколаївщині.

Спікер навчання Людмила Тимошенко, консультант з фінансової обізнаності та фінансового моделювання Проекту USAID «Агросільрозвиток», презентувала інноваційний онлайн продукту AgriAnalytika, який дає можливість аграрію швидко та легко спланувати та оцінити ефективність власного бізнесу, обґрунтувати потребу у матеріальних та фінансових ресурсах, кваліфіковано підготовити бізнес-план своєї діяльності, як у форматі Укрдержфонду так і для банків.

За допомогою онлайн платформи AgriAnalytika фермер має можливість не тільки планувати та аналізувати свій бізнес, а також управліти своїми витратами, вести облік та формувати необхідну звітність.

Спікер звернула увагу присутніх на те, що консультанти AgriAnalytika забезпечують повний супровід та всі необхідні консультації щодо використання програми, а також відновлення та ведення бухгалтерського обліку та звітності.

Додаткову інформацію щодо впровадження  онлайн продукту AgriAnalytika можна отримати за телефонами: 097 91 84 439; 067 57 12 809; 050 49 89 955; 067 10 21 162.

Прес-служба Миколаївської ОДА

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry