Хто не вгадає, той не стає до праці

Питання та відповіді тестування для одержання права на роботу з пестицидами.

Для одержання посвідчення на право роботи з пестицидами працівникам підприємств, організацій, установ, фізичним особам-підприємцям, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами, необхідно пройти навчання, тестування та отримати свідоцтво про проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами відповідно до постанови КМУ від 9 травня 2023 р. № 458.

На виконання наказу Мінагрополітики від 12.06.2023 № 1264 Держпродспоживслужба затвердила перелік тестових питань та варіанти відповідей для проходження тестування осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням, торгівлею пестицидами наказом від 29.06.2023 № 484.

З переліком питань для тестування можна ознайомитись в розділі «Фітосанітарія, контроль у сфері насінництва та розсадництва» – «Фітосанітарна безпека» – «Перелік тестових питань та варіанти відповідей для проходження тестування осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням, торгівлею пестицидами»

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry