Конференція «Перша допомога деокупованим громадам: досвід та алгоритми дій»

23 червня Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) проведе конференцію «Перша допомога деокупованим громадам: досвід та алгоритми дій». Участь у заході візьмуть представники Мінінфраструктури, Мінагрополітики, парламенту, громадських асоціацій, місцевих органів влади, донорських організацій, а також очільники громад – тих, що пережили окупацію та руйнування внаслідок війни, а також тих, що надали прихисток вимушеним переселенцям та допомогу постраждалим громадам. Під час конференції презентують алгоритми забезпечення першочергових потреб деокупованих громад, зокрема – через організацію безперебійної доставки товарів першої необхідності та відновлення локального агровиробництва.

В очікуванні звільнення окупованих територій України, важливо мати напоготові план дій для відновлення життєдіяльності постраждалих громад. Такі алгоритми напрацювали у проекті «Згуртовані громади», реалізованому Всеукраїнською асоціацією громад за сприяння Програми USAID АГРО, який з перших днів війни надає допомогу прифронтовим та деокупованим громадам, а також тим, що прийняли вимушених переселенців. Під час заходу організатори дадуть відповіді на запитання як знайти донора для допомоги в Україні та поза її межами, організувати логістику до деокупованих громад, систематизувати процес передачі допомоги та забезпечити його прозорість і контрольованість тощо.

Очільники раніше деокупованих громад поділяться своїм досвідом перших кроків до відновлення, а представники донорських громад розкажуть про формати підтримки, до яких вони залучені. Також під час заходу презентують посібник з логістики та співробітництва для забезпечення продовольчої безпеки та відновлення громад в умовах війни. Захід стане комунікаційним майданчиком, на якому представники громад, що потребують підтримки, зможуть отримати відповіді на усі свої запитання та знайти партнерів.

Приєднатися до конференції можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcucOmvrD4rH9bxIBqfrFCCKhhyZojyADuN

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry