Конкурс «Кращий люцерновий силос — 2017»

Асоціація виробників молока та компанія “Пьотінгер Україна” на ХI Міжнародному Молочному Конгресі підіб’ють підсумки якості кращих українських люцернових силосів, заготовлених у 2017 році. Як і минулого року, ми визначатимемо кращий силос за його економічним ефектом. Про це поінформував бренд-менеджер компанії «Пьотінгер Україна» Володимир Мірненко.«Рік тому ми провели цей конкурс вперше і отримали сильний зворотній зв’язок від агровиробників. Хтось був гордий тим, що зайняв призові місця, а хтось знайшов в собі сили та бажання покращувати те, що в нього відбувається зараз. Ми дали у відкритий доступ результати аналізів переможців. І багато вітчизняних підприємств взяли їх собі за еталон. Вони мають ті цифри, до яких варто прагнути», – зазначив експерт.

Володимир Мірненко додав, що за результатами конкурсу в 2017 році вирішили проводити конкурс «Кращий люцерновий силос» щорічно.

«На ХI Міжнародному Молочному Конгресі ми підіб’ємо підсумки якості кращих українських сінажів,заготовлених у 2017 році, та визначимо кращий сінаж за економічним ефектом», – підкреслив він.

Бренд-менеджер «Пьотінгер Україна» розповів: «Люцерновий силос має багато характеристик і недоцільно порівнювати його лише повмісту протеїну, перетравної клітковини чи по чистоті. Тому ми беремо за основу люцерновий силос для раціону, саме для денного надою корови в 30 літрів. Далі додаємо до цього люцернового силосу інших компонентів, яких не вистачає, щоб раціон був збалансований і корова дала 30 літрів».

За його словами, чим кращий люцерновий силос, чим більше в нього міститься енергії, протеїну, тим більша у нього перетравність, тим менше доведеться додавати концентратів, тим дешевший буде раціон і тим більшим буде економічний ефект від такого силосу.

«Вже зараз ми маємо певну кількість аналізів, які підприємства подали на конкурс. Розглянувши їх зрозуміли, що потрібно збільшувати кількість номінацій та кількість призів. Якщо минулого року ми обмежилися 1, 2 і 3 місцем, то в цьому, окрім призових місць ми ще зробимо кілька спеціальних номінацій. Для прикладу- «Найбільш перетравний люцерновий силос», «Найчистіший люцерновий силос», «Найбільш протеїновий люцерновий силос»», – відмітив Володимир Мірненко.

Ми хочемо винагородити не підприємство і не директора, а саме того спеціаліста, що несе повну відповідальність за якість заготовленого корму. Щоб прийняти участь в конкурсі достатньо надіслати результат лабораторного аналізу європейської чи американської лабораторії на електронну адресу організаторів конкурсу. Заявки приймаються до кінця лютого. Всі аналізи є таємницею і їх данні не розголошуються, окрім аналізів переможців.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry