Конкурс на отримання фінансування для юридичної підтримки агровиробників, постраждалих внаслідок війни

Аграрії, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації рф, зможуть безкоштовно отримати індивідуальні юридичні консультації, а також допомогу у документуванні збитків та формуванні доказової бази про злочини проти господарств. Ці роботи фінансує Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) в рамках субгранту «Підтримка агро-ММСП (мікро, малих та середніх підприємств), які постраждали від активних бойових дій або тимчасової окупації російської федерації».

Програма USAID АГРО запрошує українські неурядові організації, правозахисні організації або юридичні компанії подавати заявки на виконання цього субгранту. Для цього треба:

До 10.05.2023 – зареєструватися на передзаявочний семінар, під час якого зацікавлені юридичні організації та компанії зможуть задати уточнюючі питання щодо умов, вимог, очікувань проекту (за бажанням).

11.05.2023 – прийняти участь у передзаявочному семінарі, щоб почути відповіді на усі питання від команди Програми USAID АГРО (за бажанням).

До 15.05.2023 – за потреби надіслати уточнюючі запитання до команди Програми USAID АГРО

До 22.05.2023 –подати заявку на участь у конкурсі з супровідними документами

Очікується, що субгрант буде присуджений до 20.06.2023 р.

Орієнтовна вартість робіт за субгрантом – 4 440 000,00 грн. Термін виконання – 9 місяців.

Форма заявки та детальніша інформація про умови субгранту – за посиланням.

Юридична компанія чи правозахисна організація, з якою буде укладено контракт на виконання субгранту, надаватиме безкоштовну консультаційну та експертну підтримку постраждалим аграрним підприємств у вирішенні проблем, з якими вони зіштовхнулися в районах бойових дій або в результаті тимчасової окупації, забезпечуватиме захист прав і активів агро-ММСП та сприятиме відновленню діяльності на деокупованих територіях.

Довідка: Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проект (2019-2026), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл».

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry