Кожний десятий співробітник KSG Agro боронить Україну у складі ЗСУ

Майже кожний десятий співробітник господарств, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, проходить службу у лавах ЗСУ. Про це повідомила пресслужба компанії із посиланням на сюжет телеканалу «Відкритий» (https://youtu.be/2CfePHx1zWI).

 

Кожний десятий співробітник агрохолдингу KSG Agro проходить службу у лавах ЗСУ. А в одному з господарств холдингу на даний момент мобілізовані та проходять військову службу понад 50% працівників. 

  «Ми неодноразово говорили, що вважаємо свій фронт трудовим, тож аби зберегти кістяк професійного колективу агрохолдингу подали необхідні документи й забезпечили бронь нашим співробітникам. І це абсолютно зрозуміло, адже наша діяльність відноситься до продуктової безпеки держави, а наша продукція – свинина та тушонка – спрямовується, в тому числі для забезпечення продовольством воїнів ЗСУ, – коментує голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов. – Проте ми не можемо залишатися осторонь боротьби за цілісність та незалежність нашої держави. Отже не дивно, що на даний момент понад 15 наших працівників боронять Україну у складі ЗСУ, ще 15 проходять відповідні комісії в територіальних центрах комплектування. В цих людях переважив козацький дух та бажання із зброєю в руках відстояти нашу рідну державу на передовій, на фронті». 

  Показовим є приклад юриста KSG Agro Олександра Спірідонова, який допомагав господарствам агрохолдингу у веденні правничих справ. Маючи «білий» військовий квиток, без жодного військового досвіду він прийняв тверде рішення стати воїном ЗСУ. Проте, внаслідок «обмеженої придатності» до служби в армії, зробити це було непросто – спершу військкомат не допустив Олександра до служби. Після трьох місяців навчання Олександра Спірідонова було направлено на фронт. Нині воїн з позивним «Адвокат» проходить медичну реабілітацію після контузії та з лікарняного ліжка рветься повернутися до своїх бойових побратимів. За його плечами – важкі бої на Херсонщині та на Бахмутському напрямку. За півроку служби Спірідонов дослужився до командира стрілецького відділення.

Справі наближення перемоги нашої країни над ворогом не залишаються осторонь й жінки-аграрії. Для співпробітниці KSG Agro Тетяни Суганяки-Голофієвської війна стала періодом плідного та ефективного волонтерства. «Відчувається втомленність та призвичаєність людей до війни, але попри все вдалось зібрати та передати до частин ЗСУ, адміністрації Кривого рогу, спецчастини у Чорнобаївці, дитячій лікарні ім. Руднєва, центру біженців у Дніпрібронежилети, тепловізор, машину з гідрогелевими пов‘язками, антисептиками, шовним матеріалом, ліками, літні берці, сланці, засоби зв‘язку, пауербанки та ін.», – згадує вона.

В той час, як працівники агрохолдингу стоять на захисті України на фронті, KSG Agro не забуває про підтримку їхніх родин – це продуктові набори, подарунки дітям на свята, допомога в організації свят та ін.

 Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry