KSG Agro продовжує проєкти продуктової та медичної підтримки в двох регіонах України

Агрохолдинг KSG Agro та благодійний фонд Сергія Касьянова «Майбутнє» продовжують проєкти продуктової та медичної підтримки в двох регіонах України. Про це повідомила пресслужба компанії.

KSG Agro та благодійний фонд Сергія Касьянова «Майбутнє» продовжують проєкти продуктової та медичної підтримки в двох регіонах України – Дніпропетровській та Херсонській областях.

Програма продуктової підтримки «Надійний тил» передбачає забезпечення продуктовими наборами на постійній основі родини загиблих воїнів ЗСУ та тих з них, хто знаходиться на реабілітації вдома, в полоні або в статусі «безвісти зниклих». На даний момент програмою охоплено понад 70 осіб, які отримують продуктові набори, що включають, зокрема, свинину та олію виробництва холдингу тричі на місяць.

Програма медичної підтримки «Здорові зуби» буде розпочата в одному з деокупованих міст Херсонщини. Тут обладнано стоматологічний кабінет в якому надаватимуть комплекс стоматологічних послуг (пломбування, чистка, профілактика зубів тощо) понад 200 місцевим дітям.

В найближчій перспективі KSG Agro та БФ Сергія Касьянова «Майбутнє» планують поширити обидві програми на інші міста та регіони. З метою розширення програми «Здорові зуби» агрохолдинг пропонує роботу дитячому лікарю-стоматологу, якого буде забезпечено житлом в одному з міст дислокації виробничих потужностей KSG Agro неподалік від Кривого Рогу і який працюватиме у режимі відряджень в обладнаних стоматологічних кабінетах в різних містах трьох регіонів. Холдинг готовий розглянути резюме всіх зацікавлених в такій роботі осіб, звертатися можна https://www.facebook.com/ksgagro

KSG Agro та БФ «Майбутнє» реалізують різні програми підтримки воїнів ЗСУ та бійців АТО, починаючи з 2014 року.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry