KSG Agro випускає облігації на суму 3 млн. дол. та 110 млн. грн.

Компанії «КСГ Дніпро» та «Стронг Інвест», які входять до агрохолдингу KSG Agro, здійснюють приватні випуски облігацій на суму 3 млн. дол. та 110 млн. грн. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.


31 серпня 2023 року компанії Групи KSG Agro – ТОВ «КСГ «Дніпро» та ТОВ «Стронг Інвест» – зареєстрували у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) приватні випуски облігацій двох серій у доларах США номінальною вартістю 1,5 млн дол. кожна загальним обсягом 3 млн дол., та двох серій у гривні номінальною вартістю 55 млн грн. кожна загальним обсягом 110 млн гривень. Андеррайтером цих випусків виступив ТАСКОМБАНК.

Компанія планує укласти перші договори з інвесторами вже найближчим часом.
Відповідно до рішень про емісію облігацій, термін обігу випусків у доларах США  – 1,5 року, а у гривні – 5 років. Також за облігаціями у гривні передбачена щорічна оферта (можливість дострокового викупу).

Номінальна ставка по облігаціях у доларах США встановлена в розмірі 7% річних. Номінальна ставка по облігаціях у гривні встановлена в розмірі 25% річних на 1-4 відсоткові періоди.

«Метою емісії облігацій нашої компанії «KСГ Дніпро» є залучення додаткових ресурсів для закупівлі агропромислової техніки з метою посіву зернових, – коментує голова Ради директорів KSG Agro Cергій Касьянов. – Закупка такої техніки дозволить підвищити показники врожайності, зменшити витрати на ремонт за рахунок заміни старої техніки новою, зменшити час простою техніки через поточні та капітальні ремонти, підвищити якість оброблення грунтів що призведе до їх зменшеного зносу, зменшити витрати на експлуатацію техніки. У випадку із «Стронг Інвест» планується за допомогою емісії облігацій залучити додаткові фінансові ресурси для реконструкції та ремонту промислових приміщень та закупівлю свинопоголів’я».

Планується, що після проведення державної реєстрації результатів емісії ці облігації будуть доступні для придбання на вторинному ринку: як на біржовому, так і позабіржовому.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry