Меморандум як орієнтир співпраці між експортерами та аграріями

Мінекономіки пропонує учасникам зернового ринку напрацювати спільний та компромісний меморандум щодо виконання форвардних контрактів. Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію прес-служби відомства.Зазначається, що пропозиція напрацьована за підсумками наради з учасниками зернового ринку, у якій взяли участь представники профільних асоціацій, Торгово-промислової палати України і народних депутатів.

“Збереження балансу і стабільності у відносинах між виробниками, трейдерами і переробниками, а також вирішення спірних моментів є важливим завданням для нас. У таких ситуаціях міністерство виступає як відкрита платформа, на якій спільно з усіма сторонами ми маємо шукати взаємовигідний формат врегулювання складних ситуації, зокрема, й щодо форвардних контрактів. І одним з таких форматів може стати Меморандум, адже практика використання подібних документів вже показала свою дієвість”, – зазначив міністр Ігор Петрашко.

Він наголосив, що Меморандум – це не зобов’язуючий документ, але це важливий орієнтир руху для його учасників. Міністр закликав усіх представників активно включитися в процес напрацювання спільного і взаємовигідного Меморандуму, який би максимально враховував інтереси всіх сторін.

Продовження діалогу та представлення проміжних напрацювань відбудеться у понеділок, 2 листопада. Також для більш ширшого розуміння ситуації до наступної зустрічі будуть запрошені виробники, які безпосередньо постраждали внаслідок несприятливих погодних умов.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry