На Вінниччині четверо чоловіків крали добриво на підприємстві

В Тульчинському районі четверо місцевих жителей підозрюються у крадіжці рідкого мінерального добрива на одному з підприємств. Двоє з них навідувалися туди вночі кілька разів на місяць та за раз зливали у свої каністри до тисячі літрів добрива.

Організував таку схему раніше судимий 38-річний мешканець Тульчинського району. До справи він долучив чоловіків 28, 37 та 40 років. Двоє з них викрадали добриво, третій – шукав клієнтів для збуту “товару”.

40-річний учасник угруповання працював на цьому ж підприємстві, тому чоловіки добре орієнтувались у режимі роботи охорони та в розташуванні цистерн, наповнених добривами.

Займалися крадіжкою чоловіки з початку 2023. На підприємство навідувалися кілька разів на місяць. Вивозили добриво у 20-літрових каністрах на власному автомобілі. За одну ніч вони зливали до тонни добрив вартістю близько 20 тисяч гривень. Наразі загальну суму збитків підраховують.

Організатора та двох його спільників затримали 8 травня на підприємстві під час чергової крадіжки. Їх помістили до ізолятора тимчасового тримання. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру за ч. 4 с. 185 КК України (крадіжка) та обрання запобіжного заходу.

 

Інфоіндустрія за матеріалами vn.npu.gov.ua

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry