Оцінка збитків: Мінекономіки пропонує методику

Фонд державного майна України спільно з Міністерством економіки України завершили розробку методики визначення збитків, завданих війною.

Розроблена методика належить до пооб’єктної оцінки, що дозволить визначити шкоду та обсяги збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку з веденням бойових дій. Методика також дозволить визначити збитки від упущеної вигоди через неможливість чи перешкоди у провадженні господарської діяльності підприємствами, які зазнали реальних збитків.

Окрім того, у документі запропоновані методичні засади для визначення обсягів витрат, необхідних для відновлення майна та майнових прав постраждалих суб’єктів.

Оцінка збитків здійснюватиметься незалежними оцінювачами та судовими експертами на основі документів підприємств щодо характеристик пошкодженого майна, даних щодо його ринкової вартості. Безпосередні ушкодження аналізуватимуться за результатами огляду постраждалого об’єкта або фото- та відеоматеріалів, супутникових знімків.

Проект методики оприлюднений для обговорення на сайті Міністерства економіки України. Ознайомитися з текстом можна за посиланням – https://bit.ly/3Q8buzo

Уточнення або зауваження до документа ви можете подати у формі електронних звернень – https://bit.ly/3SLUWiz

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry