«OK Agro» – аграрна бізнес-конференція в Черкасах

10-11 листопада в Черкасах відбудеться масштабна аграрна бізнес-конференція «ОкАгро». Для 500 учасників готують 15 годин корисних та пізнавальних виступів по практичному застосування сучасних технологій ведення бізнесу. На подію запрошують власників малих та середніх фермерських господарств, управлінців агрокомпаній які хочуть адаптувати свій бізнес під зміни, а також заснувати своє господарство та не знають з чого почати.

Задачі конференції:

Об’єднати максимальну кількість підприємців в сільському господарстві

Допомогти впроваджувати ефективні стратегії ведення та розвитку бізнесу

Дати практичні рекомендації та теоретичні знання, необхідні для отримання кращого результату

Сприяти збільшенню кількості успішних фермерів в Україні

Підвищити рівень компетентності представників бізнесу

Програма конференції включає інформацію по 5 темам, важливим для розвитку будь якого бізнесу і виходу на новий рівень управління та доходів. Спікери розкажуть про те, як систематизувати бізнес, налаштувати бізнес-процеси, які технології застосовують для оптимізації операцій, як формувати команду та управляти мотивацією працівників, будувати імідж та бренд господарства. Провідною темою заходу буде – як рахувати прибутки, а не врожай.

Також у виставковій зоні Ви зможете поспілкуватись з провідними компаніями, які пропонують найкращі рішення для ведення бізнесу в сільському господарстві.

Головною фішкою заходу є те, що спікерами виступають справжні фермери, які пройшли шлях від несистемної роботи до напів-автоматизованого управління господарством. Досвід, яким вони поділяться допоможе Вам уникнути поширених помилок, використовувати тільки те, що дійсно працює та зберегти сотні тисяч долларів. Дехто з цих спікерів вперше виходитиме на сцену, тому Ви почуєте унікальні виступи та презентації які раніше не звучали ніде.

20 спікерів за 2 дні:

Андрій Капріца, керівник ФГ «Флора А.А», з темою «Power in precision. Сила в точності. Як технології допомагають оптимізувати витрати, масштабувати господарство та зменшити стрес»

Михайло Грушецький, керівник ПП «Дніпро», з темою «Трансформація «ПП Дніпро».

Богдан Лукіянчук, засновник групи компанії GROWEX, з темою «Зелена революція на інтелекті»

Сестри Валерія та Ірина Ващенко, засновники бренду Zemlerob | точно сучасний, з темою «Стале землеробство. Технології сталого виробництва, які мінімізують ризики».

Любов Полішкевич та Артем Сучило, партнери юридичної фірми «Результат» з темою «Чи Ви готові до відкриття ринку землі і як бути з невведеною в експлуатацію нерухомістю?

2 секретних спікера, власники та керівники господарств з досвідом впровадження найсучасніших технологій та управління більше ніж 20 років.

Повна програма на сайті okagro.com.ua

Квитки:

Доступні 2 види квитків STANDARD та PREMIUM. У пакет STANDARD входить 2 дні участі в конференції, місце в секторі «STANDARD», роздаткові матеріали, презентації та матеріали спікерів, участь у розіграші цінних призів, кава-брейки, обід-фуршет, ефективний нетворкінг з експертами та колегами, фото-відео звіт. У пакеті PREMIUM додатково передбачається проживання, сніданки та вечері в найкращому готелі міста разом з іншими учасниками заходу, так як конференція буде проходити 2 дні.

 

067-556-42-66

[email protected]

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry