На рівні міністрів питання експорту вирішується без скандалів

Як результат перемовин, Польща та Словаччина погодилися врегулювати ситуацію навколо імпорту української агропродукції.

Міністри сільського господарства Словаччини та України домовилися створити систему ліцензування торгівлі зерном, що дасть змогу скасувати заборону на імпорт чотирьох українських агро-товарів до Словаччини. Про це пише Rail.insider із посиланням на Укрінформ.

Зауважується, що Україна погодилася зупинити скаргу, яку вона подала проти Словаччини до Світової організації торгівлі (СОТ).

Окрім того, міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський обговорив із міністром сільського господарства Республіки Польща Робертом Телусом питання імпорту української агропродукції.

Міністри обговорили ситуацію, а також пропозицію України щодо її врегулювання, та домовилися знайти рішення, яке враховує інтереси обох країн.

Крім того, сторони підтвердили тісні та конструктивні відносини, які ними багаторазово демонструвались, та погодили з огляду на це погодити найближчим часом варіант взаємодії з питань експорту.

Наступні переговори відбудуться найближчими днями, під час яких буде обговорено підготовлені до того часу питання від обох сторін.

Також польська сторона вивчить український план експорту та підготує свої пропозиції до нього.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry