ПрАТ «Оріль-Лідер» завершує аудит на вирощування птиці без антибіотиків

Асоціація «Союз птахівників України» інформує про завершення аудиту ще на одному підприємстві-члені асоціації щодо підтвердження вирощування птиці без застосування антибіотиків.Аудит проводився представництвом міжнародного органу з сертифікації ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» з 29 по 30 липня 2020 року на підприємстві ПрАТ «Оріль-Лідер» (Дніпропетровська обл.).

Відповідно Вимог до птахопідприємств із технологією вирощування птиці без застосування антимікробних засобів, підприємством було затверджено та погоджено з асоціацією план моніторингу залишків інгібіторів та токсинів у кормах, воді, кінцевій продукції та продуктах життєдіяльності птиці, які є основою для підтвердження відповідності зазначеним вимогам.

Крім цього, результат аудиту ґрунтувався на переліках питань щодо відповідності Добровільним вимогам до птахогосподарств по вирощуванню птиці та забійного (переробного) підприємства із технологією отримання продукції птахівництва без застосування антимікробних засобів та їх залишків. На основі них, визначалися критерії відповідності принципам вирощування птиці та отримання продукції без застосування антибіотиків.

Згідно висновку проведеного аудиту, ПрАТ «Оріль-Лідер» відповідає задекларованим Добровільним вимогам до птахогосподарств по вирощуванню птиці та забійного (переробного) підприємства із технологією отримання продукції птахівництва без застосування антимікробних засобів та їх залишків.

Керуючись результатами аудиту, Асоціацією «Союз птахівників України» надано право наносити додаткове маркування класу «А» на продукцію ПрАТ «Оріль-Лідер» з 10 серпня 2020 року.

Разом з тим, Асоціація «Союз птахівників України» залишає за собою право проводити самостійні відбори зразків продукції цього підприємства на будь-якому етапі вирощування, виробництва, реалізації з метою зовнішнього моніторингу дієвості, запровадженого оператором ринку, контролю.

Асоціація повідомила Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо результат аудиту зазначеного підприємства, яка відповідно стандартній процедурі також має право здійснювати нагляд на будь-якому виробничому етапі щодо дотримання ним вимог вирощування птиці та отримання продукції без застосування антибіотиків.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry