Право оренди сільгоспугідь – через аукціони

У 2016 році в Миколаївській області на земельних торгах продано право оренди на 42 земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 1083,85 гектарів. Ділянки розташовані у Братському, Єланецькому, Березанському, Вітовському, Вознесенському, Новобузькому, Новоодеському та Снігурівському районах області. За результатами продажу прав оренди до місцевих бюджетів регіону надійшло 2,28 млн гривень.

Найвища відсоткова ставка річної орендної плати була зафіксована на території Єланецького району (Возсіятська сільська рада) Миколаївської області. За результатами торгів відсоток річної орендної плати на земельну ділянку площею 4,9 га становить 75,6%, що становить 15127 гривень. Стартовий розмір річної орендної плати передбачався у 7,5% від нормативної грошової оцінки.

У першому кварталі поточного року в Миколаївській області планується продаж прав оренди на 15 земельних ділянок загальною площею 500 гектарів. Продаж прав оренди земельних наділів забезпечить щорічні надходження до місцевих бюджетів.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry