Продукція корпорації  “Оболонь” експортується більш ніж до 70 країн світу

«Оболонь» виробляє різноманітні напої, представлені у  декількох  категоріях: ринку пива, бірміксів, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, сидрів та енергетиків, мінеральної води та квасу.

Продукція компанії представлена не тільки в Україні, а і в 70-ти країнах світу.

За обсягом виробництва напоїв, компанія “Оболонь” є лідером серед підприємств з вітчизняним капіталом. Вона входить до ТОП-5 платників податків у своїй галузі.

У 1992 році «Оболонь» отримала приватизаційне свідоцтво №1 Фонду Держмайна України і стала першим незалежним приватним підприємством нашої держави. І вже на сьогоднішній день компанія має в своєму активі понад 500 зареєстрованих ТМ, представляючи компанію в різних категоріях напоїв на різних ринках світу.

Експортний напрямок діяльності компанії  завжди був одним із найбільш пріоритетних. Адже звання експортера №1 на українському ринку пива є не тільки почесним, але й дуже відповідальним. Продукцію під брендом «Оболонь» добре знають на всіх континентах світу. Компанія займає 62% частки ринку  в експорті пива.

У 2021 році компанія продовжила розвивати програму експорту, розширивши свою логістичну мапу новими країнами, серед яких: Демократична Республіка Конго, Коморські острови, Руанда, Вірменія, Панама, Мальта, Гонконг, Австралія.

Одним із важливих атрибутів компанії є власна солодовня, розташована в Чемерівцях Хмельницької області, що повністю забезпечує власну потребу виробництва в солоді, крім того, компанія здійснює його експортні поставки.

Корпорація  «Оболонь» у своєму портфелі має флагманські бренди на відповідних ринках: ТМ «Оболонь», ТМ «Obolon Beermix», ТМ «Живчик», ТМ «Оболонська» тощо.

Одним стратегічних ринків діяльності підприємства є ринок безалкогольних напоїв, який показує динаміку росту в Україні на рівні 111% у 2021 році (у виробництві). А одним із лідерів є ТМ  «Живчик», яка   входить в ТОП-3 конкуруючи з міжнародними брендами.

Слід відмітити той факт, що на підприємстві впроваджено велику кількість стандартів, дотримання яких гарантує не тільки якість, а ще й екологічність продукції. Зокрема до таких відносяться наступні системи управління:

  • ISO 9000 – y 1998 році “Оболонь”, першою у харчовій галузі України, отримала сертифікат на систему управління якістю ISO 9001;
  • ISO 9001:2015 (управління якістю) – система взаємопов’язаних, орієнтованих на задоволення споживачів процесів, які постійно поліпшуються;
  • ISO 22000:2018 – система управління безпечністю харчових продуктів (ISO 22000:2018) – попереджувальна система для забезпечення безпечності харчових продуктів (постійний аналіз небезпечних чинників та перевірка критичних контрольних точок на всіх етапах виробництва);
  • ISO 14001:2015 – система екологічного керування (ISO 14001:2015) – розробка та запровадження екологічної політики компанії, керування її екологічними аспектами;
  • ISO 45001:2018 – система управління безпекою та гігієною праці – дає можливість організації управляти ризиками у сфері безпеки, гігієни праці і покращувати свої показники в цій царині.

Про всі ці важливі факти розповіла заступник директора з маркетингу ПрАТ “Оболонь” Вікторія Влазнєва під час прес-конференції 2 грудня, повідомляє ІА “Інфоіндустрія”.

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry