“Прометей” розгортає мережу міні-маркетів

Другий рік на елеваторах компанії “Прометей” працюють міні-маркети, в яких аграрії мають можливість придбати потрібні їм товари. Клієнти привозять зерно, а додому можуть привезти посівний матеріал, мінеральні добрива, ЗЗР. При цьому компанія пропонує систему знижок і можливості обміну товару або покупки в кредит. Також у таких маркетах можна отримати безкоштовну консультацію досвідчених агрономів-консультантів, які підкажуть, яке насіння або добрива обрати, щоб вони були ефективними.Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на AgroTimes.

Наразі у планах компанії “Прометей” – відкриття на базі елеваторів мережі супермаркетів “Агромаркет”. Процес реалізації проєкту вже запущений, повідомила прес-служба компанії.

“На всіх елеваторах будемо розширювати спектр послуг. Це буде потужна пропозиція для фермерів, яким більше не потрібно буде далеко їхати від свого будинку. Всі свої потреби вони зможуть закрити в одній точці. Аграрій має можливість рости, заробляти і багатіти разом з компанією “Прометей”, – розповів власник компанії Рафаель Гороян.

Инфоиндустрия

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry