Пропозиції живих свиней забійних кондицій на ринку вистачає

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 31 серпня – 06 вересня 2020 року: 45 – 46 грн/кг на свиней живою вагою. 

Ціни на свиней будуть на прогнозованому рівні через традиційне зменшення попиту на м’ясо з початком осені та навчального року. Пропозиції живих свиней забійних кондицій на ринку, за оцінками операторів, вистачає. Літня спека вже не має стримуючого впливу на інтенсивність росту свиней, вага свиней на реалізацію виросла на 5 кг і більше. Зменшенню ціни сприятиме також традиційне здешевлення вартості кормів нового врожаю. Подальше нарощування виробництва курятини в Україні та збільшення споживання білого м’яса також є стримуючим фактором для ціни на червоне м’ясо, – йдеться у повідомленні прес-служби Асоціації.

Прогнозовані ціни на живця свиней в Україні певною мірою різняться за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Джерело: Євростат

Ціни на живих свиней у країнах Євросоюзу залишаються сталими. Найбільша бійня в Німеччині компанії Tönnies в місті Реда-Віденбрюк отримала право на відновлення експорту до Китаю. Компанія повернулася до звичайного діапазону маси товарних свиней: 86-105 кілограмів. Із забороною на ввезення свинини зіткнулися м’ясопереробні підприємства концерну VION Food Group у Бокстел і Грунло та компанії Van Rooi Meat (Нідерланди). Після простою знову запустили бійню Danish Crown в Рінгстеді, розташованому в 50 кілометрах від столиці Данії, де позитивний тест на новий коронавірус був отриманий у 163 зі 900 співробітників.

Перед підприємствами м’ясної індустрії стоять завдання, які неможливо вирішувати поодинці: розвиток сировинної бази, відкриття нових ринків і каналів збуту, захист інтересів українських виробників тощо. Асоціація “М’ясної галузі” запрошує до вступу м’ясопереробні підприємства, які прагнуть долучитися до прогресивних змін на ринку. Більше інформації про Асоціацію та умови набуття членства в ній – на сайтi.

Як повідомляла ІА «Інфоіндустрія», Асоціація «М’ясної галузі» започаткувала Програму розвитку м’ясної індустрії України «Нове свинарство 2025». Вона реалізовується у партнерстві із Центром підвищення ефективності в тваринництві https://ciab.expert/ua та сприятиме швидкому досягненню результатів у зниженні собівартості та виході України на конкурентний з основними країнами-експортерами свинини рівень ефективності вирощування свиней.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на власному сайті та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Infoindustria

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry