Рейдери на Черкащині за одну ніч декілька разів перепродали агропідприємство

На Черкащині через рейдерське захоплення заблоковано роботу агропідприємства
За словами директорки ТОВ «Красногірське» Ольги Полозової, підприємство зараз не виконує свої контракти, а склади заповнені олією, яку не можуть відправити.

ТОВ «Красногірське» з Черкащини повідомило про спробу рейдерського захоплення.
Як зазначається, 17 березня на підприємства (які знаходяться за однією адресою, в одній конторі) приїхали рейдери.
Ольга Полозова: «Оскільки ніякої охорони в нас нема, є лише працівник на прохідній, то далі все відбувалось швидко: зловмисники наших спеціалістів зігнали в один кабінет, погрожуючи пістолетом, із серверної кімнати видерли техніку, як кажуть з живим і привели в кабінет нового директора. Як виявилось, всього за одну ніч можна багато разів зробити перереєстрацію, змінити власників, а також призначити директора. І уже зранку бути з озброєною охороною на новому робочому місці».

В ситуацію втрутився Голова обласної адміністрації.
«Ситуація, що трапилася з агропідприємством в селі Антипівка, дійсно кричущий випадок. Наразі наші правоохоронні органи правильно та своєчасно відреагували на всі питання, які поступали по мірі надходження незрозумілих процесів, які відбувалися в п’ятницю. Ми перебуваємо в постійній комунікації з ГУ Нацполіціїї області та Черкаською обласною прокуратурою. Розслідування зазначених процесів перебуває на моєму особистому контролі», — зазначив Ігор Табурець
Інфоіндустрія
Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry