Шувар підтримує львівських бійців

2 грудня о 17.00 на сцені Львівського Національного академічного театру опери та балету відбудеться світова премʼєра модерн-балету «Тіні забутих предків». Переглянути балет можна буде також онлайн за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=OtM2nt3r4S0

Під час трансляції балету на основі легендарної повісті Михайла Коцюбинського глядачі матимуть можливість на донат– допомогу ЗСУ за QR-кодом.

Всі кошти, виручені від продажу квитків, благодійних внесків онлайн, а також благодійного аукціону в рамках прем’єри, будуть розподілені між 80 Бригадою ОДШБР, 125 Бригадою ТРО, 103 Бригадою ТРО та Бригадою НГУ «Азов».

В рамках події відбудеться виставка із експозицією виробів Етно-галереї Роксоляни Шимчук та тихий аукціон, кошти із якого теж будуть направлені на потреби військових.

Проєкт реалізується за підтримки Львівської обласної військової адміністрації. Генеральний партнер — група компаній «ШУВАР», офіційні партнери – компанія SoftServe та «Благодійний фонд Козицького» Kozytskyi Charity Foundation.

Долучайтеся до прем’єри онлайн. Підтримайте шлях до перемоги!

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry