Шувар – усі зусилля спрямовуємо на підтримку Збройних сил

4 млн 228 тисяч гривень від «Тіней…» для ЗСУ

Із прем’єрного показу модерн-балету «Тіні забутих предків», декорації й костюми якого профінансовані групою компаній «Шувар», на підтримку Збройних сил зібрали 4 мільйони 228 тисяч гривень.

Перший зал прем’єри розподілили між собою партнери й спонсори балету, реалізовуючи квитки в рамках благодійної ініціативи за ціною 3-5 тисяч гривень. Із 890 проданих запрошень було виручено 3 мільйони 937 тисяч гривень. Додатково підприємці зібрали 282 тисяч гривень на тихому аукціоні та 9 тисяч за QR кодами під час онлайн трансляції.

Отримані кошти в сумі 4 млн 228 тисячі гривень розподіляться між 80 Бригадою ОДШБР, 125 Бригадою ТРО, 103 Бригадою ТРО та Бригадою НГУ «Азов».

«Усі наші зусилля нині спрямовуємо на підтримку Збройних сил,- каже Роман Федишин, засновник групи компаній “Шувар.- Про ідею «Тіней…» я почув від Василя Вовкуна ще у 2020 році, тоді ж прийняли рішення долучитися фінансово до створення костюмів та декорацій. Через війну постановка відклалася. А нині прем’єра змінила акцент – передовсім ми зобов’язані підтримувати ЗСУ. Віддано проявили себе наші партнери і підприємцівикупили запрошення. Те, що прем‘єра у час повномасштабного вторгнення відбулася – показує, що ми сильна нація переможців».

Вдячні за фінансову допомогу в створені постановки нашим друзям: компанії SoftServe та Фонду Родини Козицьких.

Разом до перемоги. Слава Україні!

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry