Syngenta в Італії запускає 4 біопрепарати

Враховуючи, що за останні 20 років кількість діючих речовин для захисту культур від шкідників скоротилася майже вдвічі (з 440 у 200 до 200+ сьогодні), компанія вже багато інвестувала в розробку біопрепаратів.

Завдяки зусиллям не лише Syngenta, але й інших компаній та вчених, до комерційного використання вдалося підготувати 4 препарати.

Перший продукт підвищує імунітет рослин до хвороб. Він містить сполуки, виділені з клітинних стінок дріжджів Saccharomyces cerevisiae. Від назви дріжджів своє ім’я отримала і головна речовина – церевізан. Така речовина вже є в реєстрі дозволених для використання в органічному землеробстві в Україні. Вона застосовується для контролю сірої гнилі, борошнистої та несправжньої борошнистої роси.

Серед інсектицидів представлено три продукти: один містить Beauveria bassiana. – ATCC 74040 (той же вид грибу, що входить до складу Боверину, але інший штам), другий – азадірахтин (молекула рослинного походження, яку також синтезують деякі бактерії), а останній містить олії, ефірні олії та калійні солі жирних кислот. Препарати на оліях змивають восковий наліт з комах, що призводить до їх гибелі, а ефірні олії є репелентами. Щоправда, подібні продукти, які вже давно на ринку, не рекомендується оприскувати по листовій масі, адже вона теж загине без воскового нальоту.

Повідомляє AgroPages

 

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry