У парламенті зареєстрували міжфракційне депутатське об’єднання для захисту інтересів аграріїв

Народні депутати від більшості парламентських фракцій і груп зареєстрували у Верховній Раді міжфракційне депутатське об’єднання “Аграрна Рада”, метою якого є підтримка та захист інтересів вітчизняних сільгоспвиробників. Про це повідомила заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, яка вела засідання парламенту 2 березня. “Відповідно до статті 60 з позначкою 1 Закону України “Про регламент Верховної Ради України” повідомляю про створення у Верховній Раді України VIII скликання міжфракційного депутатського об’єднання “Аграрна рада”, –  заявила вона в залі парламенту.Створення даного об’єднання було ініційоване Всеукраїнською Аграрною Радою в ході Другого Загальнонаціонального Аграрного Віче, що відбулось 7 лютого в Києві.Співголовами МДО обрано народних депутатів:

Дмитра Лінько (Радикальна партія)
Вадима Підберезняка (Народний Фронт)
Сергія Лабазюка (Воля народу)
Івана Мірошниченка (САМОПОМІЧ)
Вадима Івченко (Батьківщина)
Сергія Хланя (БПП)
Народні обранці у складі МДО “Аграрна рада” будуть проводити консультації, узгоджувати власні позиції та здійснювати спільні заходи із аграрними асоціаціями для реалізації реформ у галузі сільського господарства.
Робота «Аграрної ради» сприятиме прискоренню розгляду та прийняття Верховною Радою законопроекту № 7403-2, яким передбачається відміна дискримінаційних норм щодо невішкодування ПДВ при експорті сої і ріпаку.

Крім того, робота МДО буде спрямована на розробку справедливої і прозорої системи розподілу державної підтримки сільгоспвиробників, яка змогла б працювати в автоматичному режимі, без втручання чиновників.

Наступними кроками в роботі «Аграрної ради» стануть активізація боротьби із земельним рейдерством та тіньовим ринком оренди та меліорації сільськогосподарських земель, підтримка законодавства, що сприятиме унормуванню повноважень та відповідальності Держгеокадастру і державних реєстраторів, розвитку кооперативного руху, усуненню монополії на ринку азотних добрив. Наслідком від впровадження таких реформ стане зростання аграрного виробництва та зайнятості на селі, що призведе до розвитку сільських територій та збільшення інвестицій у сільське господарство.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry