Українські банки, які найтісніше співпрацюють із аграріями

ПАТ «Ощадбанк», ПАТ КБ «ПриватБанк» та ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» – ТОП-3 банки-лідери, якими користуються аграрії в рамках програми часткової компенсації вартості техніки та обладнання. За результатами першого півріччя роботи програми відшкодування вартості техніки та обладнання (грудень 2018 – червень 2019 року), через зазначені банки було компенсовано вартість придбаної аграріями техніки та обладнання на суму 282,7 млн грн, що складає 85,4%  від загальної суми компенсації (331 млн грн), які були здійснені через 12 банків України.

У зв’язку зі змінами, які були прийняті в минулому році, долучитися до програми часткової компенсації вартості техніки мали можливість вже не тільки державні банки, а й приватні банки, за умови виконання вимог Мінагрополітики. «Це дозволило агровиробникам працювати саме з тими банками, в яких вже відкрито рахунки або налагоджені партнерські відносини, без необхідності обов’язкового відкриття рахунку саме в державних банках», – коментує Олег Нестеров, координатор комітету з питань держпідтримки УКАБ.

Довідково

На даний момент, згідно даних сайту Мінагрополітики, в рамках програми державної підтримки, відповідно до Постанови КМУ від 01.03.2017 року № 130, можуть приймати участь 22 банки.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry