В KSG Agro розпочали збір соняшника та посів озимої пшениці

Агрохолдинг KSG Agro розпочав збиральну кампанію соняшника на площі майже 7,4 тис. га.

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, розпочали збиральну кампанію соняшника на площі майже 7,4 тис. га. Про це повідомила пресслужба компанії із посиланням на керівника рослинницького дивізіону агрохолдингу Дмитра Ємельченка.

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, розпочали збиральну кампанію соняшника на площі 7 тис. 360 га. На даний момент врожай зібрано на площі 2, 4 тис. га. При цьому намолочено 6 тис. т соняшникового насіння.

«За результатами збирання трохи більш ніж 32% посівних площ врожайність соняшника склала 25 ц\га. Це гарний результат, адже за попередніми розрахунками, ми прогнозували 23 ц\га. Такому результату сприяли, як висока якість насіннєвого фонду (ми використовували насіння виробництва лідерів в даній сфері – Limagrain, Sengenta та Lidea), так і сприятливі погодні умови, що характеризувалися достатнім рівнем опадів у травні та червні, – розповідає Дмитро Ємельченко. – Цьогорічна збиральна кампанія буде розтягнута в часі, оскільки на площі майже в 1,5 тис. га ми використовували насіння з пізнім строком. Плануємо, що вона повністю завершиться 15-20 жовтня цього року».

В ході збиральної кампанії використовуються 12 комбайнів Claas Lexion та 35 вантажних автівок. Продукція відвантажується на елеватори, переробний завод «Золотий дракон» (м. Кривий Ріг) та на власні складські приміщення агрохолдингу.

Паралельно з збиральною кампанією соняшника господарства холдингу здійснюють посів озимої пшениці. На даний момент з 4 тис. га засіяно 1,5 тис. га. Посівна кампанія тимчасово призупинена в зв’язку з сухістю грунту в очікуванні подальших опадів.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry