В Рівнеазот модернізували обладнання в цехах неконцентрованої азотної кислоти і «Аміак-2»

Один з найбільших виробників мінеральних добрив «Рівнеазот», що входить до складу компанії Ostchem, завершив модернізацію промислового обладнання в цехах неконцентрованої азотної кислоти і «Аміак-2».

Як повідомляє прес-служба Group DF: «Планові ремонтні роботи стартували 25 липня 2022 року. В цеху неконцентрованої азотної кислоти завершено капітальний ремонт турбогенераторної установки, а також капітальний ремонт агрегату №6, потужністю 120 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти на рік. У цеху “Аміак-2” завершився капітальний ремонт агрегату підготовки синтезу газу, потужністю понад 650 тонн аміаку/добу».

Потужність цеху “Аміак-2” становить 650 тонн аміаку/добу, потужність цеху азотної кислоти становить 960 тис. тонн азотної кислоти на рік.

Голова правління “Рівнеазоту” Михайло Заблуда зазначив: «Доходи підприємства падають через істотне зниження попиту на добрива з боку аграріїв. Добрива подорожчали через зростання цін на основну сировину – газ. Проте ми продовжуємо планову модернізацію ключових промислових майданчиків. Капремонти завершені, цехи готові до запуску».

Нагадаємо, що у 2021 році “Рівнеазот” збільшив виробництво мінеральних добрив на 15,2% до 964 тис. тонн порівняно з 2020 роком (тоді було випущено 837 тис. тонн добрив).

 

Інфоіндустрія за матеріалами ukranews.com

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry