В Україні започаткують Національну премію для жінок в агробізнесі

Започаткування Національної премії для жінок в агробізнесі відбудеться в рамках найбільшої української аграрної виставки у лютому.

Протягом року відбуватиметься низка зустрічей, круглих столів та бранчів для жінок, фіналом яких буде суспільне голосування та різноманіття номінацій для Національної премії для жінок в агробізнесі. Нагородження фіналісток відбудеться наприкінці 2020 року.

“На першому етапі метою ініціативної групи є привернути якомога більше уваги суспільства до внеску українських жінок у ініціативи сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства, а також показати силу, характер, хист підприємців та аутентичність українських жінок, що відтворюються у продуктах, які вони створюють” – зазначає одна з ініціаторів проекту Катерина Звєрєва, засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації. 

Номінації, за якими буде проходити суспільне голосування та будуть обрані переможниці:

  1. “Жінка-агролідер” – за кращі управлінські якості;
  2. “Жінка-менеджер” – за кращу реалізацію агропроекту, досягнення в галузі менеджменту;
  3. “Жінка-агроаналітик” – за успіхи в роботі в галузі агроаналітики;
  4. “Жінка-фермер” – за досягнення в галузі розбудови фермерського господарства;
  5. “Жінка-агроконсультант”;
  6. “Жінка-новатор” – за створення нових продуктів агробізнесу, інноваційних рішень, що дозволяють збільшити прибутки аграріїв;
  7. “Жінка-агромаркетолог” – за кращі рішення в галузі агромаркетингу для просування продукції на зовнішніх та внутрішньому ринках;
  8. “Жінка-науковець” – за наукові розробки, що дозволяють збільшити конкурентоспроможність і підвищити якість української агропродукції.

“Вони часто беруть важкий тягар на свої тендітні плечі. Але при цьому зберігають жіночість, витонченість, красу. Адже важливо не втрачати ці риси, прямуючи до бізнес-досягнень. Мене особисто завжди захоплювали цілеспрямованість, жага нових знань, професіоналізм численних агроледі на моєму життєвому шляху”, – каже Наталія Гордейчук, директор ТОВ “Інфоіндустрія”, про жінок в агробізнесі.

Перша подія  – 18 лютого о 14.00 відбудеться круглий стіл “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri).

Організаторами заходу стали агромедіа-агенція Sapienza та ІА “Інфоіндустрія”. Захід пройде в рамках “Агровесни” в МВЦ (Броварський проспект 15), 2-й павільйон, конференц-зала №6.

Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити форму >>>

Під час круглого столу “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” організатори оголосять, яким чином відбуватиметься збір інформації для майбутнього нагородження”.

Інфоіндустрія

 

 

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry