В умовах України цукрові буряки є найперспективнішою культурою для виробництва біоетанолу

В умовах України цукрові буряки є найбільш перспективною культурою для виробництва біоетанолу, яке повинно здійснюватися на модернізованих цукрових заводах.Про це повідомляє прес-служба Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН.

За оцінками експертів ООН, з початку XX ст. збільшення викидів СО2 склало від 0,5 до 5% в рік. Тільки за рахунок спалювання викопного палива за останні сто років в атмосферу надійшло 400 млрд т вуглекислого газу.

Україні необхідно на законодавчому рівні затвердити механізми поетапного зменшення граничного обсягу викидів парникових газів і вдосконалити систему контролю за викидами.

Директивою 28/2009/ЄС рідке і газоподібне біопаливо, яке виробляється на заводах, введених в експлуатацію після 2017 року, має забезпечити скорочення викидів парникових газів на 60%, у порівнянні з використанням традиційного палива.

Цією ж директивою передбачені стандартні значення обсягів скорочення парникових газів для певних виробництв.Зокрема встановлено, що біоетанол, отриманий з цукрових буряків, забезпечує скорочення викидів газів на 52%, зерна кукурудзи — на 49%, цукрової тростини і сорго — на 71%, зерна пшениці — на 16%.

Найбільше скорочення викидів парникових газів забезпечує біоетанол ІІ покоління, виготовлений із соломи зернових культур (85%) і відходів деревини (74%).

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry