Великий світовий оператор придбав контрольний пакет акцій в терміналі ТИС

Один зі світових лідерів портової галузі, глобальний оператор DP World, придбав 51% акцій Контейнерного терміналу ТІС в порту Південний. Операцію провела інвестиційна компанія SD Capital.«Сьогодні DP World заходить в Україну! Один з лідерів світової портової індустрії оголосив про придбання контролю в TIS Container Terminal Ukraine. Таким чином, Україна стане 51-ю країною, де оперує DP World », – повідомив акціонер і засновник компаній ТІС і« М.В. Карго »Андрій Ставніцер в Facebook.

За його словами, це злиття однієї з п’яти найбільших прямих M & A від іноземного інвестора, що відбувалися в українській інфраструктурі. Крім цього, Андрій Ставніцер зазначає, що Україна стане точкою опори DP World в Європі.

DP World має намір ввести в роботу терміналу інновації, IT-рішення і свою глобальну експертизу. За словами партнера SD Capital Філіпа Грушко, це злиття здійснить важливий вплив на український логістичний сектор. «Країна, в якій є DP World, – важливий гравець на світовому ринку морських перевезень і глобальної торгівлі.

Переваги цієї угоди відчують не тільки її безпосередні учасники, а й вся країна. Це знак якості для інвестиційного клімату країни, і опора для подальшого зростання », – зазначив Філіпа Грушко. Як заявив глава правління і генеральний директор DP World Султан Ахмед Бін Сулайєм, DP World високо оцінює потенціал зростання Контейнерного терміналу ТІС.
«Мета нашої компанії – створювати кращі галузеві рішення для оптимізації глобальної ланцюжка поставок. Ми віримо, що наше стратегічне партнерство дозволить контейнерних терміналів ТІС зміцнити свої позиції на морській карті світу », – додав Султан Ахмед Бін Сулайєм.
Довідка:
DP World – один з найбільших портових операторів світу. Ключові бізнеси DP World: порти і термінали, переважно контейнерні; технологічні парки і економічні зони; логістичні та морські сервіси. DP World оперує 150 бізнесами в 50 країнах. Всього у компанії 78 морських терміналів по всьому світу.
Контейнерні вантажоперевезення – основний бізнес компанії, що приносить DP World більше половини доходу. У 2019 всі оператори групи обробили 71,2 млн TEU, що в 71 разів більше, ніж загальний оборот контейнерів всіх українських портів за минулий рік.
За інформацією прес-служби терміналу ТІС.
Нагадаємо, в 2019 році термінали компанії «ТІС» збільшили вантажообіг на 28,4% – до 33 млн т

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry