Виставка АГРО ВІННИЦЯ повертається

Цьогоріч виставка «АГРО ВІННИЦЯ» повертається у НОВОМУ форматі ДНЯ ПОЛЯ

Ринок продовжує жити, аграрії сіяти, а значить потрібні ресурси і питання що купити стає знову актуальним. Демонстрація с г технікиЩо? Де? Коли?

«АГРО ВІННИЦЯ» у форматі ДЕНЬ ПОЛЯ відбудеться вперше вже у вересні цього року. У події візьме участь близько 70 українських виробників та дилерів сучасної  сільськогосподарської техніки. Учасники представлятимуть нову техніку та устаткування, інноваційні рішення та технології, що дозволятиме аграрному бізнесу розширювати свої можливості та виходити на нові потужні рівні.

Подія День поля буде максимально інтерактивною та прикладною, адже під час «АГРО-Вінниця» відбуватимуться масштабні польові демонстрації роботи технікидемо покази різноманітних комбайнів та тест-драйви. Все це заради того, щоб кожен відвідувач, кожен потенційний покупець мав змогу оцінити техніку на 100% і був впевненим у правильності свого вибору.

Зробити правильний вибір у техніці або у агро запчастинах будуть допомагати справжні професіонали своєї справи –  учасники «АГРО ВІННИЦЯ». Якісні поради, новини аграрного ринку, сучасні тенденції, консультації щодо отримання державної підтримки можна буде почути під час ділових заходів – тематичних форумів та конференцій. Очікується, що участь у діловій програмі «АГРО ВІННИЦЯ» візьмуть представники профільних міністерств, асоціацій, бізнесу та міжнародні експерти.

Як видно із назви подію, місцем проведення події стане Вінниця, що дозволить максимально презентабельно представити всю техніку, а відвідувачам почувати себе максимально комфортно.

Чому саме Вінниця?

Вінниччина має один із найпотужніших серед регіонів України агропромисловий комплекс, який вже не один рік демонструє лідируючі позиції.  Неодноразово, впродовж останніх років,  Вінницька область займає перше місце за обсягами та темпами  виробництва зернових культур, цукрових буряків, картоплі, гречки, плодоягідної продукції, м’яса, молока, чисельністю поголів’я ВРХ та птиці.

Також на сьогоднішній день область є особливо привабливою для інвесторів. Наразі реалізується близько 100 інвестиційних проєктів, які складають потужний потенціал та в перспективі даватимуть гарний результат. В рамках стратегії розвитку Вінницької області діє програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва з можливістю отримання пільгових кредитів.

Ще одна перевага Вінниці, це її економіко-географічне положення як для учасників, так і для відвідувачів Дня поля. Дістатися до Вінниці досить зручно і зі столиці, і з усіх куточків України.

Війна і агроподії

Агропромисловий комплекс був і залишається основою для забезпечення продовольчої безпеки держави та її економічного розвитку навіть, особливо, в найскладніші часи, часи війни і глобальної турбулентності. Тому роль агроподії, які дозволяють розвивати сектор, без перебільшення, є визначальною.

Показовим є факт, коли у 2020 році, навіть у розпал пандемії в усьому світі і коли більшість виставкових подій була відмінена, аграрні виставки проводилися, адже всі розуміли їх соціальну і економічну місію. Так, влітку 2020 на високому рівні і з дотриманням усіх карантинних правил відбулася найбільша агропромислова виставна АГРО-2020 у Києві, організатором якої виступає ТОВ «ТД «Промфінінвест».

Маючи багаторічний і успішний досвід проведення виставкових подій в Україні і поза її межами, саме «Промфінінвест» виступає також організатором нової аграрної події –  «ДЕНЬ ПОЛЯ АГРО ВІННИЦЯ». Вже зараз відбувається активна підготовка до дня поля, яка обіцяє бути вражаючою та незабутньою.

Зараз, коли ми всі ще досі перебуваємо в певній невизначеності, можна впевнено сказати, що агропромисловим подіям бути! Адже за ними – наше майбутнє!

«АГРО ВІННИЦЯ» – це поєднання приємного з корисним

Отжеякщо підсумувати, то «АГРО ВІННИЦЯ» – це:

  • Головна подія у агропромисловому комплексі регіону
  • Ефективна платформа для демонстрації найновіших галузевих досягнень
  • Презентація нової техніки та устаткування, інноваційних рішень і технологій
  • Масштабна польова демонстрація роботи техніки
  • Зустріч ключових учасників агропромислового ринку
  • Відкриття нових можливостей для розвитку локального і національного бізнесу.

Лише під час вінницького дня поля діятимуть спеціальні комерційні пропозиції на технікукомбайнизапчастиниміні техніка, причіпне та навісне обладнання, ґрунтообробна техніка, біопаливо, агротранспорт, оприскувачі, сівалки та насіннєві матеріали.   Лише тут і саме 20-21 вересня можна буде побачити новинки сільськогосподарської техніки та вигідно оновити свій техніко-виробничий ресурс. Це буде дійсно унікальна можливість гарно підготуватись та успішно провести осінньо-польові роботи, підвищити свою ефективність та досягти нових виробничих та фінансових результатів.

Крім того,  на учасників і усіх відвідувачів чекають приємні сюрпризи:

  • Демо показ техніки
  • Тематичні фотозони та майданчики

Тож до зустрічі 20-21 вересня 2023 року за адресою вул. Гонти, 88!

Дізнатися про деталі події та зареєструватися для участі можна за посиланням:

https://agroexpo.vn.ua/

Тел.: +38073 000 4 999, +38 063 89-89-89122 вересня

Одразу після виставки ІА Інфоіндустрія проведе Вінницький Агрохімічний Форум (10-й Одеський Агрохімічний Форум перенесено у Вінницю).

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry