Японія має намір розшити виробництво органічних добрив

Уряд Японії планує розширити внутрішнє виробництво органічних добрив для зниження залежності від імпортних агрохімікатів. Особлива увага буде приділена саме переробці органічних відходів, що з’являються при очистці води.

Щорічно цих залишків в країні накопичується приблизно 2,3 млн. тон, проте на органічні добрива після переробки йде лише 10% цього обсягу, про що свідчить статистика Міністерства державних земель, інфраструктури, транспорту та туризму Японії. Уряд держави має намір помітного розширити випуск органічних добрив, включивши їх у новий пакет заходів щодо стимулювання економіки, який буде прийнято у жовтні. Очікується, що протягом двох-трьох років, за допомогою влади, переробка відходів очищення води збільшиться до 20-30%.

Парламент Японії у квітні ухвалив закон про реформу системи виробництва продовольства, який спрямований насамперед на скорочення використання мінеральних добрив у землеробстві. Документ передбачає систему державних дотацій та скорочення податків фермерам, які переходять на новітні органічні методики землеробства та тваринництва без використання хімічних добрив та харчових добавок.

Закон спрямований також на планове скорочення ввезення мінеральних добрив, включаючи калійні, що стрімко дорожчають, зокрема, під впливом санкцій щодо росії та білорусі. Вже цього року країна повністю припинила імпорт добрив із росії, збільшивши закупівлі в Йорданії та Канаді.

 

Інфоіндустрія за матеріалами fertilizerdaily

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry