30.05.2017
Використання моделі прогнозування розвитку аграрного сектору та аналізу впливу політичних рішень на сектор AGMEMOD може зробити значний внесок в аналітичну діяльність Мінагрополітики України. Адаптація моделі до сучасних умов аграрного сектору була завершена проектом «Німецько-український агрополітичний діалог», який готовий передати цей досвід Українському науково-дослідному інституту «Украгропромпродуктивність».Про це йшлося під час зустрічі заступника міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової з представниками проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», НДІ «Украгропромпродуктивність» та Офісу підтримки реформ.
«Наявність цього наукового інструменту дозволить міністерству та органам місцевої влади оцінювати можливі впливи політичних рішень на розвиток АПК України. Побудована для прогнозування результатів Спільної аграрної політики ЄС, дана модель нині адаптована до умов українського аграрного сектору», – повідомила Олена Ковальова.
Керівник проекту Фолькер Зассе висловив готовність надати навчальну підтримку співробітникам НДІ «Украгропромпродуктивність» для роботи з аналітичною моделлю. Окрім цього, за допомогою моделі AGMEMOD можна розробити детальний аналіз агросектору за конкретними продуктами та параметрами, аналіз за регіонами і типам підприємств, можливість зміни і моделювання витрат на виробництва та загалом провести аналіз агросектору інших країн.
Прес-служба Мінагрополітики
Інфоіндустрія
Читайте нас у TelegramПов’язані теми: