В Україні новий національний виробник мінеральних добрив

Компанія «Українські мінеральні добрива» відкрила комплекс із виробництва мінеральних добрив у м. Кривий Ріг. Основний продукт — азотно-сірчані та комплексні добрива, створені на основі сульфату амонію. Виробничі потужності нового виробника дають змогу забезпечити українських аграріїв готовою продукцією до 100 тис. т щороку. Загальний обсяг інвестицій становив понад 11 млн $.

Розвиток аграрного сектору — один з пріоритетів економічної політики Української Держави. Завдяки бурхливому зростанню обсягів виробництва аграрної продукції вже понад 20 років можна спостерігати динамічне (+ 6—10% на рік) збільшення споживання мінеральних добрив. Водночас у виробничому секторі мінеральних добрив простежується протилежна тенденція. «Побудовані ще в радянські часи заводи не витримують конкуренції із закордонними виробниками. Одна з причин — потреба в модернізації, а ще краще в побудові нових сучасних виробництв, які були б здатні виробляти продукцію на сучасному технологічному рівні. Відкривши комплекс із виробництва мінеральних добрив, компанія «Українські мінеральні добрива» зробила перший крок у цьому напрямку», — зауважив Олексій Афанасьєв, генеральний директор УМД. Посилення конкуренції між національними та закордонними виробниками позитивно вплине на ціни й забезпеченість українських аграріїв сучасними мінеральними добривами.

Виробничий комплекс застосовує енергоефективну та екологічно безпечну технологію виробництва гранульованих добрив на основі технології компактування. Його оснащено новим сучасним та автоматизованим обладнанням японсько-німецького холдингу Hosokawa Alpine з більш ніж 100-річним досвідом у цій галузі. На підприємстві створено багаторівневу систему контролю якості сировини й готового продукту. Усі заміри проводяться у власній лабораторії. Для гранулювання використовується українська сировина з різних джерел з гарантованими законтрактованими обсягами постачання.

«Ми беремо найкращі світові практики й переносимо їх на національний ґрунт. Наш завод дає змогу виробляти тверді полікомпонентні добрива, адаптовані до вимог певного регіону, ґрунту, культури та кліматичних умов. Сучасне аграрне виробництво в усьому світі вимушене зважати на екологічні фактори в процесі формування технологічних карт. Мінімізація негативного впливу на довкілля — ознака добрив третього покоління. Водночас такі добрива мають підвищену ефективність і технологічність. Добрива, які ми виробляємо, орієнтовані на потреби сучасного сільського господарства. З наступного року ми плануємо розширити асортимент і збільшити потужності для виробництва вітчизняних добрив третього покоління», — підкреслив Олексій Афанасьєв.

Високу якість і відсутність у продукції токсичних компонентів та домішок підтверджено висновками дослідної міжнародної компанії SGS, українських лабораторій і наукових інститутів. Компанія першою стала використовувати французький антизлежувач Galoryl, що подовжує термін зберігання добрив у міжсезоння.

Продукцію компанії «Українські мінеральні добрива» можна придбати в усіх регіонах країни. Доставлення здійснюються в будь-яку точку України автомобільним або залізничним транспортом. Добриво відвантажується в бігбегах по 900 кг. Підприємство пропонує індивідуальний підхід у роботі з клієнтами. Технологія виробництва гранульованих добрив УМД дає змогу гнучко реагувати на потреби ринку й виробляти полікомпонентні добрива світового рівня.

«Ми робимо акцент не лише на виробництві, а й на комфортній для споживача співпраці. Використання кредитних програм у великих українських банках (ПУМБ, ОТП, Raiffeisen Bank Aval) дає змогу забезпечити відтермінування оплати до 12 місяців. А погашення кредиту в перші шість місяців допомагає аграріям суттєво економити. До того ж УМД і далі розвиває широку мережу складів по всій Україні. Ми готові виробляти індивідуальні партії добрив під потреби замовника», — розповів Сергій Рубан, директор з маркетингу «Українських мінеральних добрив».

Компанія створила 72 робочі місця, заплатила понад 9 млн грн податків з моменту свого заснування в місцевий і державний бюджети.

 

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби «Українські мінеральні добрива»

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry