Американська допомога для невеликих підприємств

USAID надасть субгранти в межах програми зі зберігання зерна.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує бізнес-об’єднання, сільськогосподарські кооперативи та інші суб’єкти господарювання подавати заявки на одержання субгрантів для реалізації програми «Підтримки мікро, малих і середніх підприємств (ММСП) зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна».

Про це повідомляє пресслужба USAID.

Передбачається надання до 15 субгрантів на забезпечення ресурсної, технічної та експертної підтримки ММСП, щоб допомогти їм зберегти вирощену зернову продукцію та зміцнити стійкість свого бізнесу в умовах війни. Сукупний бюджет, що передбачається на впровадження 15 субгрантів, складає до 300 000 000 грн. Остаточна сума кожного субгранту буде залежати від субгрантової діяльності та результатів переговорів.

Метою субгрантової програми є підтримка стратегічних напрямків аграрного виробництва зернових та технічних культур через забезпечення ММСП додатковими потужностями та послугами з доробки, сушіння та зберігання зерна для подовження терміну реалізації вирощеної продукції та збереження сталості аграрного бізнесу, тим самим забезпечуючи національну продовольчу безпеку в умовах війни.

Передбачається що кошти субгрантів будуть спрямовані на:

  • Закупівлю засобів виробництва, в т.ч. сільськогосподарського обладнання для доробки, сушіння та зберігання зерна;
  • Закупівлю витратних матеріалів для забезпечення зберігання зерна;
  • Закупівлю матеріалів для будівництва тимчасових зерносховищ, в тому числі модульного типу;
  • Компенсацію вартості експертної, лабораторної та навчально-інформаційної підтримки;
  • Компенсацію організаційних та адміністративних витрат субреципієнтів на здійснення діяльності з виконання цього проекту.

Очікується, що термін дії субгрантів в рамках субгрантової угоди не перевищуватиме одного року. Приблизна дата початку діяльності в рамках субгрантів, присуджених за результатами цього конкурсу: 30 вересня 2022 року.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry