Сумихімпром представив нову марку – NPK 6:24:12

Випуск ще однієї нової марки складних мінеральних добрив освоєно на базі цеху гранульованого суперфосфату. NPK 6:24:12 поповнило продуктову лінійку добрив виробництва ПАТ «Сумихімпром».

Ринок мінеральних добрив стрімко розвивається, витісняючи тих, хто не встигає за його мінливими тенденціями. Тому, щоб залишатися на хвилі конкурентоспроможності, варто зважати на потреби споживача, адаптовуватися до сучасних умов, шукати нові підходи до виробництва та реалізації продукції.

На сьогодні підприємство має змогу запропонувати споживачам продуктове портфоліо нових мінеральних добрив з широким діапазоном вмісту основних поживних речовин. Кількість компонентів регламентується згідно вимог замовника. Особливо популярні серед аграріїв добрива марок: NPK 15:15:15, NPK 8:24:24, NPK 4:20:20, NPK 8:19:29, NP 12:24 та ін.

Літо-2017 відзначилося випуском ще одного виду марки добрив — NPK 6:24:12.

За інформацією виробничо-технічного відділу, новий вид добрив містить у своєму складі всі основні поживні елементи, співвідношення яких дозволяє позиціонувати цей продукт як високоефективне добриво. Його можна застосовувати як під озимі культури, так і для пшениці, буряка, картоплі тощо. NPK 6:24:12 особливе й тим, що має у своєму складі макроелементи – сірку й кальцій, які сприятливо впливають на урожайність різних рослинних культур.  Традиційно для продукції, що випускається в ЦГС, добриво характеризується відмінними фізико-хімічними властивостями – міцні гранули, збалансований гранулометричний склад, відсутність пилу.

Безпосередньо про особливості технологічного процесу нової марки добрив розповів начальник ЦГС Михайло БОРИСОВ:

– Ми вперше випускали добриво з таким співвідношенням азоту-фосфору-калію. Дослідно-промислові випробування тривали з 24 липня по 10 серпня. За цей час ми виробили 13 тисяч тонн продукту. Відвантажували як у біг-бегах по 850 кг, так і в мішках по 50 кг.

До процесу дослідно-промислових випробувань долучилася команда професіональних фахівців з ЦВТК, ДТЛ, ВТВ, цехового персоналу. Лабораторні випробування проводилися за участі інженера цехової лабораторії Оксани СОЛОМКО, під керівництвом начальника ЦВТК Людмили КОРОЛЬОВОЇ, начальника ДТЛ Людмили СКОП. Кураторами виступили спеціалісти ВТВ – Сергій СКОП, Сергій ШКАРУПА. Налагоджували технологічний процес та стежили за належною роботою устаткування цеховики: начальник операційного відділення Віктор ДЕНИЩЕНКО, заступники начальника цеху Віталій ШКАРУПА та Сергій

СКИДАНЕНКО. В рамках освоєння випуску нового виду добрив, персонал вчився регулювати технологічний процес, виконувати розрахунок норм по сировинним компонентам та енергоресурсам.

Нині весь продукт для замовника вироблено та відвантажено. Перед цехом стоїть завдання випустити до кінця місяця 5 тис. тонн NPK 4:20:20 та 8,5 тис. тонн NP 12:24.

Інфоіндустрія за матеріалами sumykhimprom.com.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry