«Камаз-Агро» хоче досягти врожайності цукрових буряків не менше 80 тонн із гектара

«Камаз-Агро» — одне з провідних господарств України з вирощування цукрового буряку, де завжди шукають нові шляхи досягнення високих результатів. Саме тому новітня технологія від компанії «КВС-УКРАЇНА» одразу зацікавила їх. Про це повідомляє АгроПолігон.Із КОНВІЗО® СМАРТ працюють уже другий рік. Минулого сезону вдалося отримати урожайність 79 т/га, тому чи продовжувати цим займатися — питань не виникало. До урожаю 2018, 12-13 квітня посіяли 106 га цукрових буряків на полях 25 га, 39 га і 42 га із нормою висіву 1,1 п.од./га. Попередником на всіх площах є озима пшениця.

Під час сівби культури спостерігався дефіцит вологи, тому перші сходи були нерівномірними на трьох площах, але з часом все вирівнялося. З осені до посіву буряків ґрунт підживили, внесли 208 кг/га сульфату амонію, 230 кг/га хлористого калію, 100 кг/га амофосу, а також курячий послід — 6,2 т/га. Уже весною додали 550 л/га аміачної води.

30 травня на площі в 42 га спостерігався чудовий розвиток буряка, він зімкнувся в рядах, а ближче до середини червня очікували зімкнення міжрядь. «У господарстві, до того як стали працювати з КОНВІЗО® СМАРТ, часто зіштовхувалися з проблемою появи падалиці цукрового буряку, але гербіцид КОНВІЗО легко з цим справляється, тому на даних посівах така ситуація більше не траплятиметься», — переконує Петро Кутя, регіональний директор «КВС-УКРАЇНА» по Західному регіону.

Важливий момент, на якому наголосили представники компанії «КВС-УКРАЇНА», — це майже повна відсутність фітотоксичності на культурі після внесення препарату. Тому обидві гербіцидні обробки, які передбачає технологія, вже проведено 6 та 21 квітня.

«Через фактичну відсутність цього року весни і брак вологи, що її супроводжував, ґрунтова складова гербіциду спрацювала дещо гірше, ніж минулого року. Особливо це стосується першого внесення, після якого стала з’являтись у невеликій кількості лобода. Друге внесення дало кращі результати і до змикання міжрядь тут буде непогана ситуація», — зауважує Микола Кошіль, директор підприємства.

У господарстві вбачають перспективу у вказаній технології, адже минулого року, знову ж таки, врожай становив 97 т/га у заліковій вазі, за цукристості 17,5%. У цьому сезоні також очікують хороших результатів і намагатимуться зробити все для того, щоб отримати 80 т/га. До того ж, уже складають плани на наступний рік, бо площі посівів становитимуть вже 160 га, замість 106 га.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry