Українська продукція впевнено завойовує ринок Китаю

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа у рамках Шостого засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі сільського господарства Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки підбив підсумки розвитку співпраці між Україною та КНР в питаннях виходу української продукції на китайський ринок.Засідання Підкомісії відбулося під головуванням заступника міністра аграрної політики та продовольства Ольги Трофімцевої й заступника міністра сільського господарства Китайської Народної Республіки Юй Сіньжуна та за участі представників профільних міністерств обох країн, Національної академії аграрних наук України, Державної продовольчо-зернової корпорації України, Посольства КНР в Україні.

Сторони відзначили, що Угода між Урядами України та КНР про співробітництво в галузі здоров’я та карантину тварин заклала міцний фундамент для українсько-китайської співпраці у галузі ветеринарної медицини загалом та поглиблення комунікації між компетентними органами зокрема.

Як зазначив Голова Держпродспоживслужби, за останні п’ять років Україна та Китай досягли серйозних результатів щодо відкриття китайського ринку для українських товарів. «З останніх досягнень – це відкриття ринку КНР для української яловичини. Уже підписаний відповідний протокол і зараз формується список підприємств, які можуть експортувати свою продукцію до Китаю. Також в поточному році розширено кількість підприємств-постачальників молочної продукції на китайський ринок. Крім того, узгоджені та парафовані тексти проектів протоколів санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту з України до КНР шроту соняшникового та бурякового жому, і зараз триває робота над їх підписанням», – наголосив Володимир Лапа.

У цих питання Держпродспоживслужба відзначає конструктивне співробітництво як з боку Міністерства сільського господарства Китайської Народної Республіки, AQSIQ, так і з боку дипломатичних установ обох країн.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry