Нова мульчуюча косарка Perfect TriGant для Big M 450

Для високопродуктивної косарки-плющилки Big M 450 Krone пропонує тепер також альтернативну оснащення з роторними мульчуючими механізмами. Спільно з голландськими фахівцями з компанії Van Wamel B.V. був розроблений мульчирующий вузол "Perfect TriGant".

Три мульчуючі секції TriGant точно адаптовані під Big M 450 і можуть швидко і нескладно навішуватися на високопродуктивні косарки-плющилки. Таким чином, фронтальний мульчирующий агрегат встановлюється за допомогою пристрою для швидкої зчіпки; бічні мульчуючі агрегати кріпляться і чисто ведуться за допомогою навішування по центру тяжкості. З таким оснащенням Big M 450 пропонує з шириною захвату 9,20 метрів (фронтальний мульчирующий агрегат: 3,13 м, бічні мульчуючі агрегати кожен 3,20 м) також абсолютно нові стандарти в сегменті мульчують агрегатів.

Завдяки позиціонуванню мульчують секцій з фронтальним і міжосьовий навішуванням, перекриття фронтального і бічних мульчують агрегатів залишається незмінним навіть на поворотах. Це гарантує роботу машини без смуг навіть при найменших радіусах повороту. Крім того, висока маневреність Big M 450 дозволяє навіть на разворотной смузі виконувати пряме проходження зустрічній загонки.
Інші важливі переваги: ​​Так як транспортна ширина Big M 450, включаючи мульчирующий агрегат TriGant становить 3,29 м, машина може без проблем переміщатися по дорогах після мінімального переналагодження (застережливі таблички, проблискові маячки та ін.).


Завдяки точній адаптації мульчують агрегатів Trigant до Big M 450 механізатор може навіть при мульчировании використовувати комфортні і практичні функції машини. До них відноситься, наприклад, можливості гідравлічного настроювання тиску притиску з кабіни для всіх трьох мульчують секцій. Так екстремально міцні мульчуючі агрегати TriGant працюють з малим тиском на грунт при в той же час найкращим копіюванням рельєфу грунту. Робоча глибина преселективна встановлюється за допомогою положення вальців і може також зручно юстіровать з кабіни за допомогою гідравліки. Дві інші професійні функції — це центральна система змащення, а також автоматична чистка радіатора; вони забезпечують мінімальні витрати на техобслуговування — навіть при роботі в екстремальних умовах.
На нижніх кліноременних шківах мульчирующего агрегату знаходяться датчики частоти обертання, за допомогою яких реалізовується індикація частоти обертання. Крім того, відображаються оповіщення про прослизанні, а при перевантаженні мульчуючі секції відключаються.Big M 450 має автоматичне керування двигуном, переключають режими Eco-Power і M-Power, і тим самим завжди надає потрібну потужність двигуна. Це економить на легких культурах силу і тим самим паливо. Нова розробка — регулювання граничного навантаження автоматично знижує швидкість руху, як тільки встановиться певний діапазон оборотів.
Для професійної та швидкої роботи в розпорядженні є також гідропневматичне підресорювання передньої і задньої осі; так машина працює дуже плавно і дозволяє набирати високу швидкість роботи.

Висновок: З варіантом оснащення Perfect TriGant, роторним мульчирующим механізмом, Krone показує, як самохідна високопродуктивна косарка-плющилка Big M 450 працює ефективно і стабільно навіть не в кормозаготівельна сезон.

 

ІА «Інфоіндустрія»