ALLSEEDS працює над створенням великого олійного хабу

Великий український переробник соняшнику ALLSEEDS, виробничі потужності якого розташовані в порту «Южний», та голландський банк розвитку FMO завершили реалізацію угоди щодо придбання 16% акцій цієї компанії.

Як повідомив керівник Фонду приватних інвестицій FMO Джоріт Дінгемманс, перед укладанням угоди голландський банк впродовж року збирав та аналізував інформацію про ALLSEEDS та український ринок, в результаті чого переконався в надійності свого майбутнього партнера та перспективності проектів, які він реалізує. «Я був вражений і натхнений тим, що було досягнуто акціонерами ALLSEEDS, які будують ультрасучасний завод», — заявив Джоріт Дінгемманс.

«Ми раді, що FMO та інвестиційна компанія DCP визнали наші досягнення та на практиці продемонстрували свою віру в наш капітал, зробивши ці інвестиції. Ми також дякуємо DCP за те, що допомогли ALLSEEDS привести стандарти корпоративного управління до рівня міжнародних передових практик», — сказав генеральний директор ALLSEEDS В’ячеслав Петрище на прес-конференції перед столичними журналістами, які відвідали завод.

Генеральний директор повідомив, що нові фінансові вливання допоможуть компанії реалізувати низку виробничо-логістичних проектів. Йдеться про подвоєння виробничих потужностей, а також створення олійного хабу, мета якого довести через два роки обсяги олійної перевалки до двох мільйонів тонн на рік. Вже в жовтні цього року потужність хабу становитиме 100 тис тонн на місяць. Окрім цього буде реалізовано ще кілька десятків проектів загальною вартість понад 200 млн дол. Зокрема планується фасування продукції, виготовлення лецитину тощо.

Інфоіндустрія