“АгроГазТрейдінг” пролонгував давальницький контракт з ОПЗ

“АгроГазТрейдінг” продовжить співпрацю з Одеським припортовим заводом, принаймні у перші місяці 2020 р.

 

 

ТОВ “АгроГазТрейдінг” (АГТ) провело перемовини з Правлінням та новим складом Наглядової ради Одеського припортового заводу (ОПЗ). Сторони домовилися про продовження контракту на взаємовигідних умовах на наступні чотири місяці, до 01.05.2020 року.

 

Компанія повідомляє, що їй вдалося зробити найкращу пропозицію, що стало підставою для продовження співробітництва компанії з ОПЗ.

 

Зустріч відбулася в рамках загальної стратегії стабілізації ситуації на підприємстві, розробленої фахівцями Фонду державного майна України, та підготовки ОПЗ до приватизації.

 

“Швидке досягнення домовленостей про продовження співробітництва стало можливим завдяки тому, що ТОВ “АгроГазТрейдінг” зарекомендувало себе як надійний партнер та відповідальний гравець рівня глобального ринку, що виконує всі зобов’язання за контрактом в повному обсязі та своєчасно”, – підкреслив генеральний директор АГТ Олександр Горбуненко.

 

Зокрема, за 4 місяці співпраці ТОВ “АгроГазТрейдінг” поставило ОПЗ 205.9 млн м3 газу, з якого було вироблено 251,57 тис. т карбаміду та 23,83 тис. т аміаку. В грудні постачальник планує надати 57 млн м3 газу, з яких підприємство планує виробити 72,8 тис. т карбаміду та 5,4 тис. т аміаку. Такі результати стали досяжними після проведення ремонтних робіт на підприємстві, що завершилися в кінці жовтня 2019 р. Це дозволило збільшити середні показники по виробництву карбаміду на 20 тонн на добу в порівнянні з доремонтним періодом.

 

“Збільшення обсягів виробництва дозволило заводу почати процес надання робочих місць працівникам, які були вимушені піти з роботи під час простою підприємства з 2017 року по другий квартал 2019-го”, – зазначив партнер АГТ Володимир Колот.

 

Співпраця з «АгроГазТрейдінг» зокрема сприяє можливостям ОПЗ погасити заборгованості перед НАК «Нафтогаз України», що накопичились за попередні роки. Очікувана сума перерахування за 4 місяці складає близько 10 млн грн.

 

“Крім частини оплати в тарифі на переробку, яка спрямована на погашення заборгованості підприємства перед НАК «Нафтогаз», ми ще додали до тарифу $1 на кожен вид продукції. Це дає змогу ОПЗ забезпечити себе можливістю проведення дрібних поточних ремонтів і технічних робіт, спрямованих на запобігання можливим аварійним зупинкам”, – наголосив генеральний директор АГТ Олександр Горбуненко.

 

Постачання продукції здійснюються в Грецію, Туреччину, Марокко, Сенегал, Індію і Кот-д’Івуар, а також на внутрішній ринок України.

 

Інфоіндустрія за матеріалами agrogastrading.com

 

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry