Новий обприскувач на ювiлейному Дні Поля

18 липня 2019 року відбувся п'ятий міжнародний День поля LOZOVA MACHINERY - найбільша агроподія південно-східної України. У рамках заходу відбувся масштабний демо-показ сільгосптехніки. Були представлені новинки 2019 року, включаючи унікальні для вітчизняного ринку агрегати. З вітальним словом до відвідувачів звернувся народний депутат України, почесний президент УПЭК, Гиршфельд Анатолій. "Третій рік підряд працює програма компенсації - аграрій може повернути 25% за купівлю вітчизняної техніки. Уперше за історію України запрацював прозорий і некорупційний механізм і він дав позитивний результат. 160 компаній бере участь в програмі, 930 млн. грн компенсації видано аграріям за минулий рік. Ось це - справжні реформи"!

Відвідувачі виставки познайомилися з цiлим рядом нових продуктiв, серед яких культиватор ФЛОРИН з шириною 8 метрів з додатковими опціями під конкретні потреби будь-якого господарства, тракторний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL, що не має аналогів в Україні. Агрегат оснащений стрічковим конвеєром, що розвантажує трейлер всього за 2 хвилини. Також на експозиції уперше був представлений шестиметровий просапний культиватор САНТИМ. Головною прем’єрою заходу став причіпний обприскувач, розроблений у рамках спільного виробництва LOZOVA MACHINERY і Land Quip — лідера виробництва обприскувачів на ринку Великобританії. Власник компанiї LandQuip Річард Эбботт відмітив, що обприскувач відрізняється надстійкістю на полях і полегшеною алюмінієвою штангою. Легка вага машини (2280 кг) дозволяє їй агрегатуватися з трактором від 80 л.с. Ще одна унікальна риса машини — спеціальна форма основного бака. У нього немає гострих кутів, гідроудара, різкої зупинки або повороту, тому вода швидко зливається і бак легко миється. У кабіні знаходиться електроніка топової лінійки зі вбудованою системою GPS.

Також на виставці був представлений лідер сезону — коротка дискова борона ДУКАТ з шириною 9 метрів, оновлена зубова борона ЛИРА-24М з транспортною шириною 3м, напівпричіп ALBION XL, обладнаний шнековим перевантажувачем особливої конструкції, дискові і зубові борони, глубокороpихлювачi, культиватори і інші серійні зразки машин.

«Машина повинна ефективно працювати в полі, а не людина повинна працювати над обслуговуванням машини! Наша концепція полягає в тому, щоб мінімізувати втрати аграрія, виключивши роботу, що не приносить додаткової цінності. Починаючи з цього року ми даємо подвоєну гарантію на фірмові підшипникові вузли коротких дискових борін, що не обслуговуються, — лущильників ДУКАТ. Більше того, на нових Дукатах і, зокрема, на представленому ДУКАТ- 9, що не обслуговуються не лише підшипникові вузли дисків і катків, але і усі шарніри рами, які тепер не вимагають регулярного мастила і інших маніпуляцій з боку фермера», — зауважив головний конструктор УКБТШ, Олексій Гриненко

Інфоіндустрія